Tag: 1400

Formacionet zyrtare: Newcastle United – Arsenal

11/08/2019

14:00 | 11 Gusht 2019 14:00 | 11 Gusht 2019 Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Newcastle United – Arsenal. Arsenal luan ndeshjen e parë ... Read More

Wolves arrin marrëveshje 22 milionëshe për Cutrone

28/07/2019

14:00 | 28 Korrik 2019 14:00 | 28 Korrik 2019 Skuadra nga Premierliga, Wolverhampton Wanderers, kanë kryer një punë mjaft të mirë në këtë merkato. ... Read More

Shkenca: Agjërimi për gjashtë orë iu bën të humbni peshë

25/07/2019

Ngrënia e vaktit të fundit të ditës në orën 14:00 mund të tingëllojë si e vështirë, por mund t’iu ndihmojë të humbni peshë. Shkencëtarët gjetën ... Read More

Ish-presidenti i Realit zbulon gjithçka, Zidane u largua për këtë arsye

22/07/2019

14:00 | 22 Korrik 2019 14:00 | 22 Korrik 2019 Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, “donte të mbante Cristiano Ronaldon dhe të shiste Gareth ... Read More

Man Utd ka avancuar në bisedimet për Nicolas Pepe

21/07/2019

14:00 | 21 Korrik 2019 14:00 | 21 Korrik 2019 Manchester United është shumë afër që të sigurojë shërbimet e lojtarit që bëri sensacionin në ... Read More

Nora për lidhjen me Robertin: Ne vazhdojmë me qenë të dashuruar, bashkë e të lumtur

03/07/2019

14:00 | 3 Korrik 2019 14:00 | 3 Korrik 2019 Nora Istrefi ka folur për raportin që ka me Robert Berishën. Nora Istrefi ishte e ... Read More

Të premteve Enca qenka gocë shtëpie

28/06/2019

14:00 | 28 Qershor 2019 14:00 | 28 Qershor 2019 Enca tregon aftësitë e saj edhe në punët e shtëpisë. Enca Haxhia njihet si femrat ... Read More

Ish trajneri i Lyon rrit shpresat e Liverpool për Fekir

27/06/2019

14:00 | 27 Qershor 2019 14:00 | 27 Qershor 2019 Ish trajneri i skuadrës së Olympique Lyon, Bruno Genesio, ka rritur në maksimum shpresat e ... Read More

ZYRTARE: Amir Rrahmani kalon te Verona

26/06/2019

14:00 | 26 Qershor 2019 14:00 | 26 Qershor 2019 Tashmë gjithçka është zyrtare, Amir Rrahmani është futbollisti më i ri i Hellas Veronës në ... Read More

Dua Lipa e bën edhe këtë gjë për vëllain dhe motrën

25/06/2019

14:00 | 25 Qershor 2019 14:00 | 25 Qershor 2019 Dua Lipa krahas angazhimeve të shumta, kalon shumë kohë edhe me familjen. Dua Lipa përmes ... Read More

Reperi shqiptar për Bill Clintonin: Mirë se erdhe në shtëpinë tënde zotëri President

11/06/2019

14:00 | 06/11/2019 Presidenti Bill Clinton sot ka arritur në Kosovë. Bill Clinton ka arritur në Kosovë me rastin e 20-vjetorit të çlirimit dhe hyrjes ... Read More

Promovoi librin e parë, Bim Bimma tregon se a do të sjell edhe të tjerë

08/06/2019

14:00 | 8 Qershor 2019 14:00 | 8 Qershor 2019 Gjatë promovimit të librit, Bim Bimma ka dhënë disa detaje rreth tij. Bim Bimma ditë ... Read More