Tag: 1402

Man Utd bën ofertë 80 milionëshe për mbrojtësin e njohur

01/08/2019

14:02 | 1 Gusht 2019 14:02 | 1 Gusht 2019 Manchester United i kanë bërë një ofertë të madhe Leicester Cityt për Harry Maguire. ‘Djajtë ... Read More

Noizy lëndon këmbën, por nuk ndalon së bëri këtë gjë

31/07/2019

14:02 | 31 Korrik 2019 14:02 | 31 Korrik 2019 Noizy duket se ka pësuar një incident. Noizy ka ndarë me ndjekësit një video, në ... Read More

Liga e Parë, kjo është xhiroja e parë

31/07/2019

14:02 | 31 Korrik 2019 14:02 | 31 Korrik 2019 Sot në selinë e FFK-së është bërë tërheqja e shortit për Ligën e Parë, i ... Read More

Pasi ‘goditi’ me lajmin e martesës, Bebe mban vëmendjen rreth vetes me foton nga banjo

27/07/2019

14:02 | 27 Korrik 2019 14:02 | 27 Korrik 2019 Bebe Rexha e ka marrë sërish gjithë vëmendjen e publikut. Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha, mbrëmë ... Read More

“Krimineli më i pashëm në botë” fotografohet duke e bërë simbolin e shqiponjës me duar pranë një shqiptari

14/07/2019

14:02 | 14 Korrik 2019 14:02 | 14 Korrik 2019 Jeremy Meeks e ka bërë simbolin e shqiponjës me duar. Jeremy Meeks njihet si “krimineli ... Read More

ZYRTARE: Pas Benitez, Newcastle vazhdon të shpërbëhet

04/07/2019

14:02 | 4 Korrik 2019 14:02 | 4 Korrik 2019 Leicester e ka mbyllur marrëveshjen me Ayoze Perez nga Newcastle, duke paguar klauzolën e lirimit ... Read More

Emilia Clarke u përgjigjet prindërve që i emërtojnë fëmijët Khaleesi dhe Daenerys

21/05/2019

14:02 | 21 Maj 2019 14:02 | 21 Maj 2019 Prindërit i kanë emëruar fëmijët sipas karakereve të preferuara në “Game of Thrones”. Emilia Clarke ... Read More