Tag: 1402

Epike, ja çfarë i shkruajnë ish-burrit të Adrolës për prezantimin e saj në “Kënga Magjike”

07/12/2019

14:02 | 7 Dhjetor 2019 Foto: Instagram 14:02 | 7 Dhjetor 2019 Adrola ka publikuar një mesazh që ia kanë shkruar komentuesit ish-burrit të saj. ... Read More

Rita Ora në lidhje të re? Fotografohet dorë për dore me aktorin e famshëm

03/12/2019

14:02 | 3 Dhjetor 2019 14:02 | 3 Dhjetor 2019 Rita Ora, 29-vjeç mbante duart me yllin e “Twist”, Rafferty Law, 23-vjeç, teksa po dilnin ... Read More

Met Elshani: Rina me dëshirën e saj ka lënë muzikën, nuk është pjesë e “On Records”

29/10/2019

14:02 | 29 Tetor 2019 14:02 | 29 Tetor 2019 Met Elshani ka sqaruar edhe një herë largimin e Rinës nga muzika. Rina Balaj pa ... Read More

Nuk do të ndalen deri sa ta bëjnë edhe një djalë, Ermali dhe Ariana i kanë gjetur edhe emrin

20/10/2019

14:02 | 20 Tetor 2019 14:02 | 20 Tetor 2019 Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana u bërë së fundmi sërish prindër. Ariana dhe ... Read More

Në foton pranë të atit, Stresi shkruan fjalë të mëdha për të

24/09/2019

14:02 | 24 Shtator 2019 14:02 | 24 Shtator 2019 Stresi e quan burri i nderit babanë e tij. Stresi është goxha aktiv në rrjete ... Read More

Granit Xhaka mund t’i mungoj Zvicrës për ndeshjet e muajit tetor

06/09/2019

14:02 | 6 Shtator 2019 14:02 | 6 Shtator 2019 Granit Xhaka ka paralajmëruar kombëtaren e Zvicrës për mos grumbullim gjatë ndeshjeve të tetorit për ... Read More

Man Utd bën ofertë 80 milionëshe për mbrojtësin e njohur

01/08/2019

14:02 | 1 Gusht 2019 14:02 | 1 Gusht 2019 Manchester United i kanë bërë një ofertë të madhe Leicester Cityt për Harry Maguire. ‘Djajtë ... Read More

Noizy lëndon këmbën, por nuk ndalon së bëri këtë gjë

31/07/2019

14:02 | 31 Korrik 2019 14:02 | 31 Korrik 2019 Noizy duket se ka pësuar një incident. Noizy ka ndarë me ndjekësit një video, në ... Read More

Liga e Parë, kjo është xhiroja e parë

31/07/2019

14:02 | 31 Korrik 2019 14:02 | 31 Korrik 2019 Sot në selinë e FFK-së është bërë tërheqja e shortit për Ligën e Parë, i ... Read More

Pasi ‘goditi’ me lajmin e martesës, Bebe mban vëmendjen rreth vetes me foton nga banjo

27/07/2019

14:02 | 27 Korrik 2019 14:02 | 27 Korrik 2019 Bebe Rexha e ka marrë sërish gjithë vëmendjen e publikut. Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha, mbrëmë ... Read More

“Krimineli më i pashëm në botë” fotografohet duke e bërë simbolin e shqiponjës me duar pranë një shqiptari

14/07/2019

14:02 | 14 Korrik 2019 14:02 | 14 Korrik 2019 Jeremy Meeks e ka bërë simbolin e shqiponjës me duar. Jeremy Meeks njihet si “krimineli ... Read More

ZYRTARE: Pas Benitez, Newcastle vazhdon të shpërbëhet

04/07/2019

14:02 | 4 Korrik 2019 14:02 | 4 Korrik 2019 Leicester e ka mbyllur marrëveshjen me Ayoze Perez nga Newcastle, duke paguar klauzolën e lirimit ... Read More