Tag: 1406

Ndodh mrekullia me Schumacherin

11/09/2019

14:06 | 11 Shtator 2019 Foto: Getty Images 14:06 | 11 Shtator 2019 Michael Schumacher ka rikthyer vetëdijen, sipas “Le Parisien”. Michael Schumacher ka “vetëdije” ... Read More

Sancho afër nënshkrimit të kontratës marramendëse me Dortmund

21/08/2019

14:06 | 21 Gusht 2019 14:06 | 21 Gusht 2019 Anësori i Borussia Dortmund, Jadon Sancho ka rënë dakord për një kontratë të re me ... Read More

A është ‘Bye Bye’ nga Tayna dhe Dafina hiti i kësaj vere? Ky është numri i dëgjimeve për më pak se 24 orë

12/08/2019

14:06 | 12 Gusht 2019 14:06 | 12 Gusht 2019 Tayna dhe Dafina Zeqiri dje publikuan këngën ‘Bye Bye’. Tayna dhe Dafina Zeqiri dje lansuan ... Read More

A është ‘Bye Bye’ nga Tayna dhe Dafina hiti i kësaj vere? kaq klikime kanë marrë për më pak se 24 orë

12/08/2019

14:06 | 12 Gusht 2019 14:06 | 12 Gusht 2019 Tayna dhe Dafina Zeqiri dje publikuan këngën ‘Bye Bye’. Tayna dhe Dafina Zeqiri dje lansuan ... Read More

Pas dyshimeve për shtatzëni, ka të reja nga Marina Vjollca 

15/07/2019

14:06 | 15 Korrik 2019 14:06 | 15 Korrik 2019 Emri i saj po lakohet shpesh nëpër media. Së fundmi në mediat rozë kanë qarkulluar ... Read More

Bes Kallaku thotë se këto virtyte e bëjnë një artist

22/06/2019

14:06 | 22 Qershor 2019 14:06 | 22 Qershor 2019 Bes Kallaku ka treguar se cilat janë virtyet që e bëjnë një artist. Bes Kallaku ... Read More

Finalja e Kupës së Mbretit, ndeshja e fundit për nëntë lojtarë të Barcelonës

24/05/2019

14:06 | 24 Maj 2019 14:06 | 24 Maj 2019 Barcelona do të luajë ndaj Valencia në finalen e Copa Del Rey këtë të shtunë, ... Read More

Nëse ndodh kjo, Neymar transferohet në Real Madrid

16/05/2019

14:06 | 16 Maj 2019 14:06 | 16 Maj 2019 Në rast të këtij skenari, Neymar mund të largohet nga Paris Saint-Germain për të nënshkruar ... Read More

Maradona: Isha shumë afër vdekjes

06/05/2019

14:06 | 6 Maj 2019 14:06 | 6 Maj 2019 Ikona e Napolit, Diego Armando Maradona ka deklaruar se ai mund të largohej nga ekipi ... Read More