Tag: 1410 Dega

Përplasje të reja mes BDI-së dhe Komunës së Gostivarit

10/08/2018

10 August 2018 / 14:10 Dega e Bashkimit Demokratik për Integrim dega e Gostivarit, ka akuzuar sot kreun e komunës Arben Taravari se lejon ndërtime ... Read More