Tag: 1429

Trajneri i Shqipërisë U21 flet për festimet pas fitores kundër Kosovës

17/10/2019

14:29 | 17 Tetor 2019 14:29 | 17 Tetor 2019 Trajneri i Shqipërisë U21, Alban Bushi, ka folur për festimet e lojtarëve të tij pas ... Read More

Shkumbin Istrefi flet lidhur me rikthimin e serialit “Kafeneja Jonë”

13/10/2019

14:29 | 13 Tetor 2019 Foto: Lajmi.net/Mirage 14:29 | 13 Tetor 2019 Shkumbin Istrefi ka folur për serialin “Kafeneja Jonë”. Aktori i njohur shqiptar, Shkumbin ... Read More

Ansu Fati befason kombëtaren e Spanjës

26/09/2019

14:29 | 26 Shtator 2019 14:29 | 26 Shtator 2019 Ansu Fati është lojtari me vëmendjen më të madhe javëve të fundit. 16 vjeçari ka ... Read More

Reus flet para ndeshjes me Barcelonën: Duhet të kemi guxim

16/09/2019

14:29 | 16 Shtator 2019 14:29 | 16 Shtator 2019 Marco Reus ka thënë disa fjalë para përballjes Dortmund – Barcelona. Borussia Dortmund do të ... Read More

Conte: Ta mbyllim gojën dhe të punojmë

15/09/2019

14:29 | 15 Shtator 2019 14:29 | 15 Shtator 2019 Antonio Conte nuk është shumë i entuziazmuar me kreun e tabelës, dhe për këtë ka ... Read More

Në emocionet e ndeshjes Kosovë-Angli, Capital T jep lajmin e mirë për fansat

11/09/2019

14:29 | 11 Shtator 2019 14:29 | 11 Shtator 2019 Capital T ka dhënë lajmin e mirë për fansat. Capital T ishte njëri ndër artistët ... Read More

Ronela Hajati habiti të gjithë me ndryshimin që bëri në pamje

10/09/2019

14:29 | 10 Shtator 2019 14:29 | 10 Shtator 2019 Ronela Hajati ka bërë një ndryshim drastik në pamje. Ronela Hajati ka ndarë me ndjekësit ... Read More

Ish ndihmësi i Contes emërohet trajner i Vushtrrisë

08/09/2019

14:29 | 8 Shtator 2019 14:29 | 8 Shtator 2019 Skuadra e Vushtrrisë ka gjetur shumë shpejtë trajnerin e ri. Pas vetëm tri xhirove të ... Read More

Real Madrid apo Barcelona, ky është vendimi i fundit nga Neymar

27/08/2019

14:29 | 27 Gusht 2019 14:29 | 27 Gusht 2019 Neymar nuk ka dyshime se ku dëshiron të luajë në sezonin e ri. Neymar është ... Read More

Milan në bisedime me Bruno Fernandes

13/08/2019

14:29 | 13 Gusht 2019 14:29 | 13 Gusht 2019 Skuadra e Milan ka bërë një lëvizje të papritur në merkato, duke kthyer vëmendjen kah ... Read More

Përfaqësuesit e Neymar mbërrijnë në zyrat e Barcelonës

12/08/2019

14:29 | 12 Gusht 2019 14:29 | 12 Gusht 2019 E ardhmja e Neymar është diskutuar shumë gjatë ditëve të fundit, me Barcelonën dhe Real ... Read More

FIFA publikon të nominuarit për trajnerin më të mirë

31/07/2019

14:29 | 31 Korrik 2019 14:29 | 31 Korrik 2019 FIFA ka publikuar listën e trajnerëve të nominuar për më të mirin e edicionit 2018/19. ... Read More