Tag: 1431

Shqipëri – Andorrë, vetëm 8 bileta të shitura për dy ditë

30/10/2019

14:31 | 10/30/2019 Shqipëria do të luajë kundër Andorrës ndeshjen e saj të parafundit të eliminatoreve të “Euros 2020”, por duket se për tifozët shqiptarë ... Read More

Dua Lipa merr vëmendje me fustanin e shkurtër në një ngjarje

29/10/2019

14:31 | 29 Tetor 2019 14:31 | 29 Tetor 2019 Dua Lipa së fundi ka marrë pjesë në një event. Dua Lipa u shfaq me ... Read More

Ibrahimovic paralajmëron kthimin në La Liga

29/10/2019

14:31 | 29 Tetor 2019 14:31 | 29 Tetor 2019 Zlatan Ibrahimoviç ka lënë të kuptohet që ai të mund të rikthehet në La Liga. ... Read More

Mane flet për të ardhmen – ka një dëshirë të madhe

27/10/2019

14:31 | 27 Tetor 2019 14:31 | 27 Tetor 2019 Sadio Mane ka folur së fundmi lidhur me të ardhmen e tij në karrierën prej ... Read More

Teuta tregon përse u vonua fillimi i sezonit të ri të “Çka ka shpija”

22/10/2019

14:31 | 22 Tetor 2019 14:31 | 22 Tetor 2019 Teuta Krasniqi tregoi përse kishte vonesa në fillimin e sezonit të ri të serialit “Çka ... Read More

ZYRTARE: Barcelona jep propozimin për datën e ‘Clasicos’

18/10/2019

14:31 | 18 Tetor 2019 14:31 | 18 Tetor 2019 ‘El Clasico’ i parë i këtij sezoni është një nga më të diskutueshmit viteve të ... Read More

Dafina Zeqiri uron Kosovën për fitoren ndaj Malit të Zi

15/10/2019

14:31 | 15 Tetor 2019 14:31 | 15 Tetor 2019 Edhe Dafina Zeqiri ka uruar djemtë e përfaqësueses së Kosovës për triumfin e mbrëmshëm. Kosova ... Read More

“Dashuria e jetës sime”, Morena me dedikim për personin e shtrenjtë të saj

12/10/2019

14:31 | 12 Tetor 2019 14:31 | 12 Tetor 2019 Morena Taraku i ka dedikuar fjalë emocionuese babait. Morena Taraku ka ndarë me ndjekësit një ... Read More

Scholes tregon se çfarë i nevojitet skuadrës së Man Utd

21/09/2019

14:31 | 21 Shtator 2019 14:31 | 21 Shtator 2019 Legjenda e Manchester United, Paul Scholes, ka dhënë një këshillë falas për ish skuadrën e ... Read More

Conte zbulon planin e Sanchezit në Inter

13/09/2019

14:31 | 13 Shtator 2019 14:31 | 13 Shtator 2019 Antonio Conte ka thënë se pret shumë nga përforcimi i ri, Alexis Sanchez. Trajneri i ... Read More

Roma siguron shërbimet e yllit të Tottenham

03/08/2019

14:31 | 3 Gusht 2019 14:31 | 3 Gusht 2019 Skuadra e Romës raportohet të ketë siguruar shërbimet e yllit të Tottenham Hotspur. Roma pritet ... Read More

Elvana dhe Capitali festojnë pesë milionëshin me këngën e re, ja çfarë thonë qytetarët për të

06/07/2019

14:31 | 6 Korrik 2019 14:31 | 6 Korrik 2019 Elvana Gjata dhe Capital T festojnë edhe një sukses me këngë të re. Elvana Gjata ... Read More