Tag: 1446

S4MM do ta publikojë këngën e re nesër, nëse fansat e plotësojnë një kusht

04/01/2020

14:46 | 4 Janar 2020 Foto: Instagram 14:46 | 4 Janar 2020 S4MM ka një kush për fansat, për publikimin e këngës së re. S4MM ... Read More

Conte e dëshiron yllin e Chelsea tek Inter

27/12/2019

14:46 | 27 Dhjetor 2019 14:46 | 27 Dhjetor 2019 Antonio Conte synon shërbimet e yllit të Chelsea. Skuadra e Inter, e udhëhequr nga Antonio ... Read More

Albërie Hadërgjonaj uron festën me një foto pranë dy vajzave të saj

25/12/2019

14:46 | 25 Dhjetor 2019 Foto: Instagram 14:46 | 25 Dhjetor 2019 Edhe Albërie Hadërgjonaj uroi besimtarët e krishterë me rastin e Krishtlindjes. Albërie Hadërgjonaj ... Read More

Atalanta e kthen Milanin në vitin 1998 – maji i atij viti ishte hera e fundit kur ‘Rosoneri’ humbi me 5 gola diferencë

22/12/2019

14:46 | 22 Dhjetor 2019 14:46 | 22 Dhjetor 2019 22 dhjetori i vitit 2019 do të jetë ditë për t’u harruar nga skuadra dhe ... Read More

Stresi jep lajmin e shumëpritur për fansat

14/12/2019

14:46 | 14 Dhjetor 2019 14:46 | 14 Dhjetor 2019 Stresi po vjen me këngë të reja. Përmes një postimi në rrjete sociale, Stresi ka ... Read More

Fotografi e rrallë nga fëmijëria e Adriana Matoshit

11/12/2019

14:46 | 11 Dhjetor 2019 Foto: Instagram 14:46 | 11 Dhjetor 2019 Adriana Matoshi ka hapur arkivat e fëmijërisë. Adriana Matoshin e ka kapluar nostalgjia, ... Read More

Era Istrefi ka një kërkesë në lidhje me ndihmat që nisen drejt Shqipërisë

28/11/2019

14:46 | 28 Nentor 2019 14:46 | 28 Nentor 2019 Era Istrefi ka reaguar nëpërmjet një postimi në Instagram. Era Istrefi ka bërë thirrje të ... Read More

Kanye West në 2024 kandidat për president të Amerikës

08/11/2019

14:46 | 8 Nentor 2019 14:46 | 8 Nentor 2019 Kanye West nuk ka hequr ende dorë nga ëndrra e presidencës. Kanye West ka njoftuar planet ... Read More

Korab Shaqiri po punon rreth një projekti që do të prek shumë njerëz

26/10/2019

14:46 | 26 Tetor 2019 14:46 | 26 Tetor 2019 Korab Shaqiri ka zbuluar planet rreth projektit të ri. Korab Shaqiri ka folur rreth projekteve ... Read More

Alban Ramosaj po finalizon projektin e ri

19/10/2019

14:46 | 19 Tetor 2019 14:46 | 19 Tetor 2019 Alban Ramosaj po sjell këngë të re. Alban Ramosaj përmes rrjeteve sociale bëri të ditur ... Read More

Messi apo Ronaldo? Skrinar nuk ka dyshime

11/10/2019

14:46 | 11 Tetor 2019 14:46 | 11 Tetor 2019 Mbrojtësi i Inter, Milan Skriniar, ditëve të fundit ka pasur rastin të luajë kundër dy ... Read More

Çijeta vihet në siklet përballë Noizyt dhe Getit

17/09/2019

14:46 | 17 Shtator 2019 14:46 | 17 Shtator 2019 Çiljeta kishte për detyrë të zgjedhte mes Noizyt dhe Getit. Çiljeta Xhilaga ishte e ftuar ... Read More