Tag: 1448

Distria Krasniqi kalon në finale të Grand Prix Budapest

12/07/2019

14:48 | 12 Korrik 2019 14:48 | 12 Korrik 2019 Distria Krasniqi ka siguruar  një tjetër medalje për vetën dhe shtetin e Kosovës. Xhudistja kosovare ... Read More

Me këtë foto të veçantë, Fisnik Rugova uron nënën për ditëlindje

23/06/2019

14:48 | 23 Qershor 2019 14:48 | 23 Qershor 2019 Fisnik Rugova ka zgjedhur ta uroj edhe publikisht nënën e tij. Basketbollisti Fisnik Rugova, ka ... Read More

‘Pak ma afër’ thotë Gent Fatali në këngën e re

21/06/2019

14:48 | 21 Qershor 2019 14:48 | 21 Qershor 2019 Gent Fatali ka lansuar videoprojektin e ri. Ashtu edhe siç kishte paralajmëruar Gent Fatali ka ... Read More

Dafina fotografohet dorë për dore me një mashkull misterioz

18/06/2019

14:48 | 18 Qershor 2019 14:48 | 18 Qershor 2019 Dafina Zeqiri ka befasuar të gjithë me veprimin e fundit. jo Dafina Zeqiri ka ndarë ... Read More

Tensione te PSG, Reali kërkon ta shfrytëzojë situatën

17/06/2019

14:48 | 17 Qershor 2019 14:48 | 17 Qershor 2019 Real Madridi e ka gjetur veten në një situatë që dukej e pamundur vetëm disa ... Read More

Barcelona vendos në shitje 7 lojtarë

05/06/2019

14:48 | 5 Qershor 2019 14:48 | 5 Qershor 2019 Barcelona mbrojti me sukses titullin e La Liga-së, por kanë pasur një edicion zhgënjyes dhe ... Read More

Ibrahim Dresheviq, futbollisti i dytë shqiptar nga Mali i Zi që zgjedh të luajë për Kosovën

22/05/2019

14:48 | 22 Maj 2019 14:48 | 22 Maj 2019 Përfaqësuesja e Kosovës para pak momentesh bëri publike listen zyrtare për dy ndeshjet e qershorit. ... Read More

Çfarë nuk u publikua nga dasma e Princ Harry dhe Meghan Markle…

19/05/2019

14:48 | 19 Maj 2019 14:48 | 19 Maj 2019 Duka dhe Dukesa e Sussex kanë publikuarr fotografi të reja nga dasma e tyre për ... Read More

Mourinho: Kjo ishte arsyeja e eliminimit të Barcelonës nga Liverpool

08/05/2019

14:48 | 8 Maj 2019 14:48 | 8 Maj 2019 Jose Mourinho nuk ka dyshime se cila është arsyeja kryesore e eliminimit të Barcelonës nga ... Read More

Rahoveci tërhiqet nga organizimi i ndeshjeve të Kosovës, mësohet edhe arsyeja

06/05/2019

14:48 | 6 Maj 2019 14:48 | 6 Maj 2019 Klubi i basketbollit të Rahovecit ka bërë sensacion në këtë edicion të Superligës së Kosovës, ... Read More