Tag: 1448

Messi dominon ‘Këpucën e Artë’, e fiton për herë të gjashtë

16/10/2019

14:48 | 16 Tetor 2019 14:48 | 16 Tetor 2019 Sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi, është paraqitur me Këpucën e Artë Evropiane, pasi përfundoi sezonin ... Read More

Dështon strategjia e Ferrari – Hamilton më i shpejti, edhe Bottas para Leclerc

29/09/2019

14:48 | 29 Shtator 2019 14:48 | 29 Shtator 2019 Leëis Hamilton dhe Valtteri Bottas kanë shkatërruar planin e Ferrari në Grand Prix Russia. Hamilton ... Read More

Ermali bëhet me “Range Rover” të ri, kaq kushton një i tillë

10/09/2019

14:48 | 10 Shtator 2019 14:48 | 10 Shtator 2019 Ermal Fejzullahu ka prezantuar veturën e re. Ermal Fejzullahu ka ndarë me ndjekësit disa imazhe ... Read More

Rrëfimi prekës i Shaqirit: U rritëm në varfëri, ruanim paratë t’i dërgonim në Kosovë

14/08/2019

14:48 | 14 Gusht 2019 14:48 | 14 Gusht 2019 Tani fiton milionat, është një nga emrat e mëdhenj të futbollit, por dikur ishte ndryshe. ... Read More

Finish dramatik në Austrian GP, Dovizioso parakalon Marquez në xhiron e fundit

11/08/2019

14:48 | 11 Gusht 2019 14:48 | 11 Gusht 2019 Një garë dramatike është zhvilluar në Grand Prix Austria, mes Marc Marquez dhe Andrea Dovizioso. ... Read More

Real Madrid ‘anulon’ transferimin e Bale në Kinë?

28/07/2019

14:48 | 28 Korrik 2019 14:48 | 28 Korrik 2019 Skuadra e Real Madrid duket se nuk do të lejojë transferimin e Gareth Bale në ... Read More

Distria Krasniqi kalon në finale të Grand Prix Budapest

12/07/2019

14:48 | 12 Korrik 2019 14:48 | 12 Korrik 2019 Distria Krasniqi ka siguruar  një tjetër medalje për vetën dhe shtetin e Kosovës. Xhudistja kosovare ... Read More

Me këtë foto të veçantë, Fisnik Rugova uron nënën për ditëlindje

23/06/2019

14:48 | 23 Qershor 2019 14:48 | 23 Qershor 2019 Fisnik Rugova ka zgjedhur ta uroj edhe publikisht nënën e tij. Basketbollisti Fisnik Rugova, ka ... Read More

‘Pak ma afër’ thotë Gent Fatali në këngën e re

21/06/2019

14:48 | 21 Qershor 2019 14:48 | 21 Qershor 2019 Gent Fatali ka lansuar videoprojektin e ri. Ashtu edhe siç kishte paralajmëruar Gent Fatali ka ... Read More

Dafina fotografohet dorë për dore me një mashkull misterioz

18/06/2019

14:48 | 18 Qershor 2019 14:48 | 18 Qershor 2019 Dafina Zeqiri ka befasuar të gjithë me veprimin e fundit. jo Dafina Zeqiri ka ndarë ... Read More

Tensione te PSG, Reali kërkon ta shfrytëzojë situatën

17/06/2019

14:48 | 17 Qershor 2019 14:48 | 17 Qershor 2019 Real Madridi e ka gjetur veten në një situatë që dukej e pamundur vetëm disa ... Read More

Barcelona vendos në shitje 7 lojtarë

05/06/2019

14:48 | 5 Qershor 2019 14:48 | 5 Qershor 2019 Barcelona mbrojti me sukses titullin e La Liga-së, por kanë pasur një edicion zhgënjyes dhe ... Read More