Tag: 1449

Kulusevski shuan shpresat e skuadrave të mëdha: Nuk lëvizi në janar

29/12/2019

14:49 | 29 Dhjetor 2019 14:49 | 29 Dhjetor 2019 Dejan Kulusevski është deklaruar për herë të parë lidhur me të ardhmen e tij. Anëtari ... Read More

Kreu i futbollit maqedonas jep një lajm të rëndësishëm para ndeshjes me Kosovën

12/12/2019

14:49 | 12/12/2019 Ndeshja gjysmëfinale e Ligës së Kombeve sipas të gjitha gjasave do të luhet në stadiumin “Todor Proeski” në Shkup. Në një intervistë ... Read More

Mane zbulon gjithçka rreth problemeve me Salah

05/11/2019

14:49 | 5 Nentor 2019 14:49 | 5 Nentor 2019 Sadio Mane pranon se ka pasur “mosmarrëveshje” me Mohamed Salah në Liverpool, por thotë se ... Read More

Zbulohet motivi i lamtumirës nga Kombëtarja, ja ku po shkon Basha

18/09/2019

14:49 | 18 Shtator 2019 14:49 | 18 Shtator 2019 Migjen Basha konfirmoi edhe largimin nga Arisi i Selanikut. Vetëm disa javë pasi komunikoi lamtumirën ... Read More

Shitet klubi i njohur i Serie A

31/07/2019

14:49 | 31 Korrik 2019 14:49 | 31 Korrik 2019 Massimo Ferrero thuhet se ka shitur Sampdorian në një konsorcium të udhëhequr nga Gianluca Vialli ... Read More

Unikkatil u kundërpërgjigjet serbëve, shanë ata që ia shqyen postierin

27/07/2019

14:49 | 27 Korrik 2019 14:49 | 27 Korrik 2019 Unikkatil u është u kundërpërgjigjur sebërve. Unikkatil sonte do të performojë në qytetin e Mitrovicës, ... Read More

E “harron” Barcelonën, ja me kë po trajnohet Messi

22/07/2019

14:49 | 22 Korrik 2019 14:49 | 22 Korrik 2019 Një djalosh i fotografuar duke shijuar pushimet në një plazh në Karaibe me Lionel Messin ... Read More

Legjenda gjermane kundër transferimit të Dembele te Bayern Munich

11/07/2019

14:49 | 11 Korrik 2019 14:49 | 11 Korrik 2019 Lothar Matthäus ka dalë kundër transferimit të Ousmane Dembele te Bayern Munich. Reprezentuesi francez që ... Read More

Kjo është arsyeja përse Albani dhe Miriami zgjodhën të kurorëzohen në Maldive

25/06/2019

14:49 | 25 Qershor 2019 14:49 | 25 Qershor 2019 Miriam Cani ka treguar përse zgjodhën pikërisht Maldivet për t’u kurorëzuar. Miriam Cani ishte e ... Read More

Kosova pjesëmarrëse në turneun e futbollit ‘Kupa e Paraguait 2019’

26/05/2019

14:49 | 26 Maj 2019 14:49 | 26 Maj 2019 Në Panama është bërë hapja solemne dhe prezantimi i 24 ekipeve pjesëmarrëse në turneun diplomatik ... Read More

Jonida Maliqi kritikohet për anglishten e ‘dobët’ në intervista

15/05/2019

14:49 | 15 Maj 2019 14:49 | 15 Maj 2019 Jonida Maliqi para paraqitjes në skenën e “Eurovisionit” ka dhënë disa intervista për mediet e ... Read More