Tag: 1459

Flasin qytetarët, tregojnë a do të martoheshin me ndonjë serb/e

14/11/2019

14:59 | 14 Nentor 2019 Foto: Lajmi.net/Mirage 14:59 | 14 Nentor 2019 Edhe këtë javë qytetarët janë përgjigjur në rubrikën ‘VoxPop’. https://m.youtube.com/watch?v=4NHgsxOe3fMSi çdo javë tjetër ... Read More

Prekazi e Kastrati shfaqen optimistë për ndeshjen me Shqipërinë

09/10/2019

14:59 | 9 Tetor 2019 14:59 | 9 Tetor 2019 Përzgjedhësi i Kombëtares U21, Rafet Prekazi dhe futbollisti Lirim Kastrati janë shfaqur optimistë për ndeshjen ... Read More

Deschamps i kundërpërgjigjet Lampardit

03/10/2019

14:59 | 3 Tetor 2019 14:59 | 3 Tetor 2019 Didier Deschamps i është kundërpërgjigjur kërkesës së Frank Lampard për të mos e ftuar N’Golo ... Read More

“Dashuria e jetës sime”, Seven Saraçi uron personin më të shrenjtë të tij

28/09/2019

14:59 | 28 Shtator 2019 14:59 | 28 Shtator 2019 Në familjen e Seven Saraçit ka një arsye më shumë për të festuar. E ëma ... Read More

Enca planifikon të udhëtojë në këtë vend për ditëlindje

25/09/2019

14:59 | 25 Shtator 2019 14:59 | 25 Shtator 2019 Enca ka filluar të mendojë opsionet e vendeve se ku do ta festojë ditëlindjen. Enca ... Read More

Xavi ‘rihap’ gjithçka: Nuk do ta kisha problem ta drejtoja Barcën, e njoh Messin

22/09/2019

14:59 | 22 Shtator 2019 14:59 | 22 Shtator 2019 Legjenda e Barcelonës, Xavi Hernandez, ka rihapur mundësinë që ta marrë pozitën e trajnerit tek ... Read More

Melinda vishet shumë shkurt dhe bën lëvizje provokouese para kamerës në orët e vona

21/09/2019

14:59 | 21 Shtator 2019 14:59 | 21 Shtator 2019 Melinda u shfaq provokuese në videon e fundit. Melinda është shumë aktive në rrjete sociale, ... Read More

U martua për herë të dytë, Dafina tregon përse vendosi të mos bëjë dasmë

17/09/2019

14:59 | 17 Shtator 2019 14:59 | 17 Shtator 2019 Dafina Dauti zbuloi përse nuk bëri dasmë pasi u martua me Tafil Kurtishin. Dafina Dauti ... Read More

E fotografojnë në prapaskenë, Ritës gati i doli pjesa intime

07/09/2019

14:59 | 7 Shtator 2019 14:59 | 7 Shtator 2019 Rita Ora ka treguar shumë në foton e fundit. Rita Ora ka postuar një fotografi ... Read More

Lajm i mirë për Chelsea, Hudson Odoi afër rikthimit

01/09/2019

14:59 | 1 Shtator 2019 14:59 | 1 Shtator 2019 Skuadra e Chelsea ka pranuar një lajm mjaft të mirë lidhur me Callum Hudson – ... Read More

ZYRTARE: Ribery nënshkruan me Fiorentinën, detajet e kontratës

21/08/2019

14:59 | 21 Gusht 2019 14:59 | 21 Gusht 2019 Fiorentina ka nënshkruar zyrtarisht me ish-anëtarin e Bayern Munich dhe Francës, Franck Ribery si një ... Read More

Lukaku ‘thumbon’ Man Utd: Tek Inter është punë e vërtetë

13/08/2019

14:59 | 13 Gusht 2019 14:59 | 13 Gusht 2019 Transferimi i fundit i Inter, Romelu Lukaku, është shprehur tejet i kënaqur me punën tek ... Read More