Tag: 1501

Southampton – Tottenham, formacionet zyrtare

01/01/2020

15:01 | 1 Janar 2020 15:01 | 1 Janar 2020 Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Southampton – Tottenham. Skuadra e Mourinhos vjen pas barazimit ... Read More

Formacionet zyrtare: Bournemouth – Arsenal

26/12/2019

15:01 | 26 Dhjetor 2019 15:01 | 26 Dhjetor 2019 Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Bournemouth – Arsenal. Sfida zhvillohet në ‘Boxing Day’, në ... Read More

Arilena dhe Alketa prishin raportet? Ky veprim flet shumë

24/12/2019

15:01 | 24 Dhjetor 2019 15:01 | 24 Dhjetor 2019 Po vazhdojnë polemikat pas finales së “Festivalit të Këngës” në RTSH. Arilena Ara u shpall ... Read More

‘Rutina e fundjavës’, Capital T tregon muskujt nga palestra

07/12/2019

15:01 | 7 Dhjetor 2019 Foto: Instagram 15:01 | 7 Dhjetor 2019 Capital T kujdeset në maksimum për linjat. Reperi Capital T kohë pas kohe ... Read More

Jay-Z feston ditëlindjen, kjo është mosha e tij

04/12/2019

15:01 | 4 Dhjetor 2019 15:01 | 4 Dhjetor 2019 Jay-Z sot feston ditëlindjen e 50-të. Reperi Jay-Z ditëlindjen e 50-të e feston me rikthimin ... Read More

Formacionet zyrtare: Liverpool – Brighton

30/11/2019

15:01 | 30 Nentor 2019 15:01 | 30 Nentor 2019 Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Liverpool – Brighton. Skuadra e Jurgen Klopp synon të ... Read More

Skautët e Man City në Romë – ndjekin nga afër Tonalin

24/11/2019

15:01 | 24 Nentor 2019 15:01 | 24 Nentor 2019 Manchester City ka dërguar skautët e vet në Romë, për të ndjekur nga afër talentin ... Read More

Ylli i Real Madrid i shkruan Taynës

20/11/2019

15:01 | 20 Nentor 2019 Foto: Instagram 15:01 | 20 Nentor 2019 Ylli i Real Madrid duket se është fiksuar pas Taynës. Vinicius Jr, një ... Read More

Fatbardha Hoxha tregon si e pritën konkurrentet tjera zgjedhjen e saj “Miss Universe Kosova 2019”

16/11/2019

15:01 | 16 Nentor 2019 Foto: Mirage 15:01 | 16 Nentor 2019 Fatbardha tregon se a e uruan koleget për çmimin. E ftuara e kësaj ... Read More

Me video atraktive nga banjo, Enca paralajmëron diçka të re

12/11/2019

15:01 | 12 Nentor 2019 Foto: Instagram 15:01 | 12 Nentor 2019 Enca Haxhia ka provokuar me foto nga banjo. Enca Haxhia është shumë aktive ... Read More

Milan dhe Inter rivalizojnë Romën në garën për Smalling

04/11/2019

15:01 | 4 Nentor 2019 15:01 | 4 Nentor 2019 Milan dhe Inter janë dy skuadrat e reja që futen në garë për Chris Smalling. ... Read More

Juventus i vendos çmimin përfundimtar Mandzukicit

26/10/2019

15:01 | 26 Tetor 2019 15:01 | 26 Tetor 2019 Juventus nuk janë duke llogaritur në sulmuesin Mario Mandzukic. Reprezentuesi kroat nuk ka luajtur për ... Read More