Tag: 1529

Përfundon në polici trajneri shqiptar që rrihte futbollistët

30/10/2019

15:29 | 30 Tetor 2019 15:29 | 30 Tetor 2019 Ndue Tarazhi, trajneri që u bë i njohur si pasojë e videos virale në rrjetet ... Read More

Përfundon në polici trajneri shqiptar që rrahte futbollistët

30/10/2019

15:29 | 30 Tetor 2019 15:29 | 30 Tetor 2019 Ndue Tarazhi, trajneri që u bë i njohur si pasojë e videos virale në rrjetet ... Read More

”Mbappe është inspirim për të gjithë sulmuesit dhe ëndërr e keqe për mbrojtësit”

28/10/2019

15:29 | 28 Tetor 2019 15:29 | 28 Tetor 2019 Sulmuesi i Lyon, Memphis Depay ka thënë se sulmuesi i PSG-së, Kylian Mbappe është inspirim. ... Read More

Përfundon ndeshja mes Kosovës U17 dhe Sllovenisë U17

12/10/2019

15:29 | 10/12/2019 Pak ditë pasi morën vëmendjen e gjithë botës për barazimin 1:1 me kampionët e Evropës, Holandën U17, ‘Dardanët’ e rinj janë ndalur ... Read More

Statistika: Zbulohet lojtari më i dobët për secilën skuadër të Premierligës këtë sezon

06/10/2019

15:29 | 6 Tetor 2019 15:29 | 6 Tetor 2019 Statistikat kanë zbuluar lojtarin më të dobët në secilën skuadër të Premierligës deri në këtë ... Read More

Etrit Berisha largohet nga Kombëtarja

09/09/2019

15:29 | 9 Shtator 2019 Etrit Berisha 15:29 | 9 Shtator 2019 Portieri Etrit Berisha është largua nga grumbullimi i Kombëtares së Shqipërisë gjatë ditës ... Read More

Futbollistët e Liverpool po përdorin doping?

26/08/2019

15:29 | 08/26/2019 Në kohën kur Jurgen Klopp mori timonin e Liverpool, gjendja ishte alarmante. Liverpool ishte një ekip mesatar gjatë asaj kohe, kishte diferencë ... Read More

Inter Miami i Beckham i frikshëm edhe për skuadrat evropiane, kështu mund të duket sezonin tjetër

29/07/2019

15:29 | 29 Korrik 2019 15:29 | 29 Korrik 2019 Skuadra e re e MLS, e udhëhequr nga David Beckham, Miami Inter, ka bërë dy ... Read More

Everton me ofertë prej 55 milionë funteve për Zaha

28/07/2019

15:29 | 28 Korrik 2019 15:29 | 28 Korrik 2019 Skuadra e Everton është bërë mjaft aktive në sferën e merkatos. Pas raportimeve që bënin ... Read More

Kjo është arsyeja e mungesës dyvjeçare të Leonorës në skenë

23/07/2019

15:29 | 23 Korrik 2019 15:29 | 23 Korrik 2019 Leonora Jakupi ka treguar përse pauzoi për një kohë nga muzika. Leonora Jakupi ishte e ... Read More

Top-5 transferimet më të shtrenjta të verës deri tani

17/06/2019

15:29 | 17 Qershor 2019 15:29 | 17 Qershor 2019 Merkatoja e verës filloi më 1 qershor, ndërsa padyshim Real Madrid mbetet klubi që e ... Read More

Gashi uron Fitër Bajramin në shqip, ka një befasi për fansat

04/06/2019

15:29 | 4 Qershor 2019 15:29 | 4 Qershor 2019 Gashi përmes rrjeteve sociale ka uruar festën e Fitër Bajramit. Gashi përmes një postimi në ... Read More