Tag: 1532

Aktorja e njohur lind fëmijën në fshehtësi të plotë

10/12/2019

15:32 | 10 Dhjetor 2019 15:32 | 10 Dhjetor 2019 Anne Hathaway u bë nënë për herë të katërt. Pas disa javësh larg vëmendjes së ... Read More

Gjiganti i La Liga pas Mario Mandzukic

27/10/2019

15:32 | 27 Tetor 2019 15:32 | 27 Tetor 2019 Mario Mandzukic po tërheq vëmendje edhe në La Liga. Ylli kroat i Juventus, Mario Mandzukic, ... Read More

Ja si e quan Arilena Ara këngëtaren e njohur shqiptare

07/10/2019

15:32 | 7 Tetor 2019 Foto: Instagram 15:32 | 7 Tetor 2019 Arilena Ara ka për të thënë diçka për këngëtaren e njohur shqiptare. Këngëtarja ... Read More

Marchisio befason të gjithë me këtë vendim

02/10/2019

15:32 | 2 Tetor 2019 15:32 | 2 Tetor 2019 Ish-mesfushori i Juventusit, Claudio Marchisio ka vendosur të njoftojë nesër pensionimin e tij nga futbolli ... Read More

E kërkoi Bayern, por Werner befason me vendimin

25/08/2019

15:32 | 25 Gusht 2019 15:32 | 25 Gusht 2019 Timo Werner i ka dhënë fund spekulimeve për të ardhmen e tij me RB Leipzig ... Read More

Labinot Tahiri publikon këngën e re “Boomerang”

10/07/2019

15:32 | 10 Korrik 2019 15:32 | 10 Korrik 2019 Labinot Tahiri e ka publikuar projektin më të ri muzikor. Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Labinot ... Read More

Eliza Dushku në ditët e fundit të shtatzënisë, kështu duket

04/07/2019

15:32 | 4 Korrik 2019 15:32 | 4 Korrik 2019 Aktorja e njohur shqiptare po i shijon ditët e fundit të shtatzënisë. Aktorja e njohur ... Read More

Hendboll: Spanjës i merret kampionati nëse nuk respektohet Kosova

23/05/2019

15:32 | 23 Maj 2019 15:32 | 23 Maj 2019 Shteti i Spanjës rrezikon të humbas të drejtën e organizimit të kampionatit botëror për junior, ... Read More

Kështu dukeshin Besi dhe Xhensila para se të bëheshin të famshëm

22/05/2019

15:32 | 22 Maj 2019 15:32 | 22 Maj 2019 Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë çift shumë i dashur për publikun. Bes Kallaku ka ... Read More