Tag: 1540

Sheffied Utd 0-1 Liverpool, notat e lojtarëve

28/09/2019

15:40 | 28 Shtator 2019 15:40 | 28 Shtator 2019 Liverpooli e ka mposhtur me shumë vështirësi Sheffield Unitedin me rezultat 0-1 në kuadër të ... Read More

Vojvoda për Hadërgjonajn: Shumë mirë që ka ardhur te Kosova

06/09/2019

15:40 | 6 Shtator 2019 15:40 | 6 Shtator 2019 Mërgim Vojvoda nuk ka dashur të komentojë mbi konkurrencën e krijuar me ardhjen e Florent ... Read More

Dita e ndeshjes po afrohet, Kosova vazhdon të stërvitet me intensitet të lartë

05/09/2019

15:40 | 5 Shtator 2019 15:40 | 5 Shtator 2019 Kombëtarja e Kosovës ka zbritur në fushën e stadiumit ‘Fadil Vokrri’, për të vazhduar stërvitjet ... Read More

ZYRTARE: Boateng prezantohet te skuadra e re

31/07/2019

15:40 | 31 Korrik 2019 15:40 | 31 Korrik 2019 Fiorentina ka nënshkruar zyrtarisht me sulmuesin Kevin-Prince Boateng nga Sassuolo në mënyrë të përhershme. Marrëveshja ... Read More

Albana e publikon këtë foto në Instagram, pendohet dhe e fshinë menjëherë

14/07/2019

15:40 | 14 Korrik 2019 15:40 | 14 Korrik 2019 Albana Osmani është penduar për publikimin e një fotografie në Instagram. Prezantuesja e njohur, Albana ... Read More

Zhgënjen Patriot Behrami, eliminohet në çerekfinale

26/06/2019

15:40 | 26 Qershor 2019 15:40 | 26 Qershor 2019 Patriot Behrami është mposhtur në çerekfinale nga boksieri Lorenzo Sotomayor me pikë dhe kësisoj ka ... Read More

Emina Cunmulaj shijon ditën e nxehta në Ulqin

09/06/2019

15:40 | 06/09/2019 Emina Cunmulaj akoma ndodhet në Mal të Zi. Modelja shqiptare me famë të madhe botërore ka ardhur në vendlindje për t’i vizituar ... Read More

Joshua: Është koha që të shkëlqej

28/05/2019

15:40 | 28 Maj 2019 15:40 | 28 Maj 2019 Kampioni i IBF, IBO, WBA dhe WBO, Anthony Joshua, duket plotësisht i gatshëm për duelin ... Read More

Në Spitalin Rajonal të Pejës vdes një i burgosur

22/05/2019

Shërbimi Korrektues i Kosovës ka njoftuar se sot rreth orës 15:40, në Spitalin Rajonal të Pejës, ka ndërruar jetë i burgosuri, me inicialet Gj. P, ... Read More

Cili është roli që ‘Citi’ nuk do të pranonte asnjëherë ta luante?

12/05/2019

15:40 | 12 Maj 2019 15:40 | 12 Maj 2019 Edon Berveniku ka treguar se cili është roli që nuk do të pranonte ta luante ... Read More

Kjo është atmosfera jashtë Anfield e krijuar nga tifozët e Liverpool

12/05/2019

15:40 | 12 Maj 2019 15:40 | 12 Maj 2019 Kampionati më emocionues i futbollit, Premierliga, sot do të ketë kampionin e ri. Janë Manchester ... Read More

Mëngjesi i vonshëm i modeles shqiptare, gjysmë e zhveshur në shtrat

04/05/2019

15:40 | 4 Maj 2019 15:40 | 4 Maj 2019 Françeska Jaçe ka ‘ngacmuar’ imagjinatën e meshkujve me foton e fundit. Françeska Jaçe ka postuar ... Read More