Tag: 1545

Para orës 16:00, bie nga sistemi sajti i shitjes së biletave Kosovë – Angli

12/11/2019

15:45 | 12 Nentor 2019 15:45 | 12 Nentor 2019 Sajti i shitjes së biletave online të ndeshjes ndërmjet Kosovës dhe Anglisë, “tiks.app” ka rënë ... Read More

Guardiola zbulon se cili mund të jetë destinacioni i tij i radhës

08/11/2019

15:45 | 8 Nentor 2019 15:45 | 8 Nentor 2019 Pep Guardiola ka lënë të kuptohet se mund të rikthehet në Itali, kur të vendos ... Read More

Tayna, shqiptarja e parë në ballinën e revistës gjermane

14/10/2019

15:45 | 14 Tetor 2019 15:45 | 14 Tetor 2019 Revista gjermane ‘Life’ e ka përzgjedhur Taynën për ballinën e muajit tetor. Reperja e njohur ... Read More

I dashuri i Duas nuk përmbahet në publik, shikojeni çfarë i bën këngëtares

17/09/2019

15:45 | 17 Shtator 2019 15:45 | 17 Shtator 2019 Anwar Hadid është fotografuar në një moment intim me Dua Lipën. Dua Lipa pas ndarjes ... Read More

Art Abazi duet me Mc Kreshën?

13/09/2019

15:45 | 13 Shtator 2019 15:45 | 13 Shtator 2019 Art Abazi ka paralajmëruar një bashkëpunim me Mc Kreshën. Shumë lehtë mund t’i shohim në ... Read More

Pesë ndeshjet e ‘çmendura’ të Kosovës

08/09/2019

15:45 | 8 Shtator 2019 15:45 | 8 Shtator 2019 Kombëtarja e Kosovës është në një ecuri të jashtëzakonshme, prej 15 ndeshjeve pa humbje. Progresi ... Read More

ZYRTARE: Futbollisti i Partizanit përforcon FC Prishtinën

24/08/2019

15:45 | 24 Gusht 2019 15:45 | 24 Gusht 2019 Pas negociatave jo të lehta, FC Prishtina ka bindur mesfushorin, Ardit Hila, që t’i bashkohet ... Read More

Coutinho refuzon skuadrën nga Premierliga

07/08/2019

15:45 | 7 Gusht 2019 15:45 | 7 Gusht 2019 Philippe Coutinho ka hedhur poshtë mundësinë për huazim te Tottenham Hotspur. Ylli brazilian është në ... Read More

Orinda Huta zgjedh mes Noizyt dhe Ledrit 

21/07/2019

15:45 | 21 Korrik 2019 15:45 | 21 Korrik 2019 Orinda Huta ka dhënë përgjigjen e saj kur iu vunë përballë Ledri dhe Noizy. Këngëtarja ... Read More

ZYRTARE: Manolas transferohet te Napoli

13/07/2019

15:45 | 13 Korrik 2019 15:45 | 13 Korrik 2019 Kostas Manolas është lojtar i Napolit. Skuadra e Napolit ka njoftuar se ka arritur marrëveshje ... Read More

Udhëheqje katastrofale tek Milano – 413 milionë euro humbje në pesë vite

10/06/2019

15:45 | 10 Qershor 2019 15:45 | 10 Qershor 2019 Skuadra e Milanos është prej gjigantëve të Evropës që nuk po mund të kthehen në ... Read More

Festoi ditëlindjen, modelja e njohur bën tatuazh në këtë pjesë të trupit

08/06/2019

15:45 | 8 Qershor 2019 15:45 | 8 Qershor 2019 Emily Ratajkowski ka treguar tatuazhin e ri. Emily Ratajkowski ka ndarë me ndjekësit imazhe nga ... Read More