Tag: 1553

Bayern Munich gjen super trajner për edicionin e ri?

04/01/2020

15:53 | 4 Janar 2020 15:53 | 4 Janar 2020 Bayern Munich po kërkon një trajner për edicionin e ri 2020/21. Skuadra gjermane në fund ... Read More

Nënë e tre djemve, Irena Cahani flet për jetën e saj private 

15/12/2019

15:53 | 12/15/2019 Irena Cahani ka folur për jetën brenda dhe jashtë profesionit. Aktorja e njohur shqiptare, Irena Cahani, ishte së fundmi pjesë e emisionit ... Read More

Ish-banorja e Big Brother thotë se nuk i njeh Motrat Mustafa e Shyhrete Behlulin

11/11/2019

15:53 | 11 Nentor 2019 15:53 | 11 Nentor 2019 Gerta Shino nuk i njeh këngëtaret e njohura shqiptare. Ish-banorja e Big Brother, Gerta Shino, ... Read More

U tha se i bëri ‘diss’ Mozzikut, vjen reagimi nga Noizy

08/11/2019

15:53 | 8 Nentor 2019 15:53 | 8 Nentor 2019 Noizy ka reaguar pasi u tha se ka ‘thumbuar’ Mozzikun për këngën e fundit. Gjatë ... Read More

Vendasit marrin tre pikë në ndeshjet e sotme të Superligës, Gjilani lideri i ri i tabelës

23/10/2019

15:53 | 23 Tetor 2019 15:53 | 23 Tetor 2019 Kanë përfunduar tre ndeshjet e sotme të Superligës së Kosovës, ku kanë marrë fitore ekipet ... Read More

Drita fiton derbin e tensionuar ndaj Ballkanit, Prishtina kthehet te fitorja

20/10/2019

15:53 | 20 Tetor 2019 15:53 | 20 Tetor 2019 Drita e ka fituar derbin e tensionuar ndaj Ballkanit me rezultat 2-0. Ndeshja nisi në ... Read More

Arta Bajrami: Unë votova për të mirën e vendit tim

06/10/2019

15:53 | 6 Tetor 2019 Foto: Instagram 15:53 | 6 Tetor 2019 Arta Bajrami ka treguar se e ka kryer obligimin e saj qytetar. Këngëtarja ... Read More

Milan e quan historike vizitën në Prishtinë

13/08/2019

15:53 | 13 Gusht 2019 15:53 | 13 Gusht 2019 Skuadra e Milan duket se ka kaluar për mrekulli në udhëtimin e saj në Prishtinë, ... Read More

Juve me një ndryshim interesant në mesfushë

12/08/2019

15:53 | 12 Gusht 2019 15:53 | 12 Gusht 2019 Maurizio Sarri ka vendosur ta mbajë në skuadër Sami Khedira, derisa Emre Can pritet të ... Read More

ZYRTARE: Schone lojtar i Genoas

09/08/2019

15:53 | 9 Gusht 2019 15:53 | 9 Gusht 2019 Është zyrtarizuar transferimi i Lasse Schone tek skuadra e Genoa. Pas Frenkie de Jong e ... Read More

Joao Felix: Dua të bëhem si Cristiano Ronaldo

31/07/2019

15:53 | 31 Korrik 2019 15:53 | 31 Korrik 2019 Joao Felix ka zbuluar admirimin e tij për bashkatdhetarin Cristiano Ronaldo dhe thotë se do ... Read More

Muric luan për Cityn, por në Pejë kapet me fanellën e gjigantit spanjoll

12/06/2019

15:53 | 12 Qershor 2019 15:53 | 12 Qershor 2019 Arijanet Muric nuk e ka aspak të sigurt të ardhmen te Manchester Cityn, edhe pse ... Read More