Tag: 1554

Gashi veçon këtë projekt nga bashkëpunimet që solli më 2019

29/12/2019

15:54 | 29 Dhjetor 2019 Foto: Instagram 15:54 | 29 Dhjetor 2019 Gashi tregon se cili është projekti i tij i preferuar, i realizuar këtë ... Read More

​Modelja me linja të plota shton edhe 22 kg, ka një porosi për nënat shtatzëna

23/12/2019

15:54 | 23 Dhjetor 2019 15:54 | 23 Dhjetor 2019 Pasi shtoi 22 kg gjatë shtatzënisë, modelja e famshme ka një porosi për nënat. Modelja ... Read More

Publikohet video e reperit 21-vjeçar pak para se të ndërronte jetë

09/12/2019

15:54 | 9 Dhjetor 2019 15:54 | 9 Dhjetor 2019 Reperi i njohur ka ndërruar jetë në moshën 21-vjeçare. Reperi amerikan Juice Wrld është ndarë ... Read More

Zidane: Vinicius nuk largohet nga Real Madrid

29/11/2019

15:54 | 29 Nentor 2019 15:54 | 29 Nentor 2019 Vinicius Jr nuk do të largohet nga Real Madrid. Edhe pse ka humbur minutat kohëve ... Read More

Era Istrefi publikon pamje nga momenti i tërmetit: Jam tutë dhe jam lutë

26/11/2019

15:54 | 26 Nentor 2019 Foto: Instagram 15:54 | 26 Nentor 2019 Era Istrefi ka publikoi një video, në të cilën shihet se si janë ... Read More

Georgina e Ronaldos pozon me veshje sportive, duket joshëse

17/11/2019

15:54 | 17 Nentor 2019 Foto: Instagram 15:54 | 17 Nentor 2019 Georgina Rodríguez duket joshëse në veshje sportive. Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodríguez, ... Read More

Fatlume Popovci zgjedh mes Getoar Selimit dhe Unikkatilit

03/11/2019

15:54 | 3 Nentor 2019 15:54 | 3 Nentor 2019 Fatlume Popovci është përgjigjur në rubrikën “Kë zgjedh”. Këngëtarja e njohur shqiptare, Fatlume Popovci, ka ... Read More

Familja Lipa marrin vëmendjen në një dasmë

27/10/2019

15:54 | 10/27/2019 Familja Lipa duken tejet elegantë. Familja Lipa, së fundmi kanë marrë pjesë në një aheng, shkruan lajmi.net. Atje kanë zgjedhur që të ... Read More

Feronikeli mposhtet në derbin e Drenicës, Llapi befasohet nga Vushtrria

26/10/2019

15:54 | 26 Tetor 2019 15:54 | 26 Tetor 2019 Janë zhvilluar dy ndeshjet e para të javës së 11 në Superligën e Kosovës. Drenica ... Read More

ZYRTARE: Kaos te Bullgaria, jep dorëheqje presidenti i Federatës së Futbollit

15/10/2019

15:54 | 15 Tetor 2019 15:54 | 15 Tetor 2019 Presidenti i Federatës së Futbollit në Bullgari, Borislav Mihailov, ka dhënë dorëheqje. Ai zbatoi fjalët ... Read More

Klopp kishte refuzuar Man Utd dhe Real Madrid para  se të merrte drejtimin e Liverpool

13/10/2019

15:54 | 13 Tetor 2019 15:54 | 13 Tetor 2019 Jurgen Klopp kishte refuzuar oferta nga Manchester United dhe Real Madrid, para se të merrte ... Read More

Këngëtarja e njohur zgjedh Getoar Selimin përpara Unikkatilit, kjo është arsyeja

29/09/2019

15:54 | 29 Shtator 2019 15:54 | 29 Shtator 2019 Këngëtarja e njohur e ka zgjedhur Getoar Selimin. Këngëtarja e njohur shqiptare, Jeta Faqolli ishte ... Read More