Tag: 1554

Fatlume Popovci zgjedh mes Getoar Selimit dhe Unikkatilit

03/11/2019

15:54 | 3 Nentor 2019 15:54 | 3 Nentor 2019 Fatlume Popovci është përgjigjur në rubrikën “Kë zgjedh”. Këngëtarja e njohur shqiptare, Fatlume Popovci, ka ... Read More

Familja Lipa marrin vëmendjen në një dasmë

27/10/2019

15:54 | 10/27/2019 Familja Lipa duken tejet elegantë. Familja Lipa, së fundmi kanë marrë pjesë në një aheng, shkruan lajmi.net. Atje kanë zgjedhur që të ... Read More

Feronikeli mposhtet në derbin e Drenicës, Llapi befasohet nga Vushtrria

26/10/2019

15:54 | 26 Tetor 2019 15:54 | 26 Tetor 2019 Janë zhvilluar dy ndeshjet e para të javës së 11 në Superligën e Kosovës. Drenica ... Read More

ZYRTARE: Kaos te Bullgaria, jep dorëheqje presidenti i Federatës së Futbollit

15/10/2019

15:54 | 15 Tetor 2019 15:54 | 15 Tetor 2019 Presidenti i Federatës së Futbollit në Bullgari, Borislav Mihailov, ka dhënë dorëheqje. Ai zbatoi fjalët ... Read More

Klopp kishte refuzuar Man Utd dhe Real Madrid para  se të merrte drejtimin e Liverpool

13/10/2019

15:54 | 13 Tetor 2019 15:54 | 13 Tetor 2019 Jurgen Klopp kishte refuzuar oferta nga Manchester United dhe Real Madrid, para se të merrte ... Read More

Këngëtarja e njohur zgjedh Getoar Selimin përpara Unikkatilit, kjo është arsyeja

29/09/2019

15:54 | 29 Shtator 2019 15:54 | 29 Shtator 2019 Këngëtarja e njohur e ka zgjedhur Getoar Selimin. Këngëtarja e njohur shqiptare, Jeta Faqolli ishte ... Read More

Fuego tregon se përse u largua nga “On Records”

15/09/2019

15:54 | 15 Shtator 2019 Foto: Lajmi.net/Mirage 15:54 | 15 Shtator 2019 Fuego e ka dhënë përgjigjen e shumëpritur. Reperi Fuego së fundmi ishte mysafir ... Read More

Nga pushimet në Greqi, Gili dhe Iliri pozojnë të lumtur krah njëri-tjetrit

05/09/2019

15:54 | 5 Shtator 2019 15:54 | 5 Shtator 2019 Gili dhe bashkëshorti i saj Ilir Berani ndodhen në Greqi. Këngëtarja Gili dhe bashkëshorti i ... Read More

Huazimi, mënyra më e re për të transferuar superyjet në futboll

03/09/2019

15:54 | 3 Shtator 2019 15:54 | 3 Shtator 2019 Rregullat e Fair Play Financiar (FFP) të UEFA-s kanë ndryshuar mënyrën se si klubet më ... Read More

Georgina tregon se nuk është e lehtë të jesh partnerja e Cristiano Ronaldos

25/08/2019

15:54 | 25 Gusht 2019 15:54 | 25 Gusht 2019 Georgina ka treguar se si është të jesh partnerja e C. Ronaldos. Georgina Rodriguez, partnerja ... Read More

Të mërkurën prezantohet transferimi i ri i Realit

09/07/2019

15:54 | 9 Korrik 2019 15:54 | 9 Korrik 2019 Ekipi i parë i Real Madrid do të jetë në Kanada të mërkurën, por Eder ... Read More

Nuk e besoni se çfarë punonte Fero para se të bëhej i famshëm

24/06/2019

15:54 | 24 Qershor 2019 15:54 | 24 Qershor 2019 Fero sot është shumë i famshëm dhe përfitimet nga muzika nuk mungojnë. Reperi Fero sot ... Read More