Tag: 1609

“Gareth Bale është i lumtur te Real Madrid”

29/10/2019

16:09 | 29 Tetor 2019 16:09 | 29 Tetor 2019 Zinedine Zidane insiston se Gareth Bale është i lumtur te Real Madrid, dhe se ka ... Read More

Wenger: Refuzova këtë kombëtare disa herë

27/10/2019

16:09 | 27 Tetor 2019 16:09 | 27 Tetor 2019 Ish-trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger ka pranuar se ka pasur mundësinë për t’u bërë trajner ... Read More

Flet lojtari që kishte për detyrë të ruante Messin në debutim

17/10/2019

16:09 | 17 Tetor 2019 16:09 | 17 Tetor 2019 Këtë javë janë bërë 15 vjet nga debutimi i Lionel Messit te Barcelona, në fitoren ... Read More

Ariana Fejzullahu publikon portretin familjar me fëmijën e porsalindur

02/10/2019

16:09 | 2 Tetor 2019 Foto: Instagram 16:09 | 2 Tetor 2019 Ariana Fejzullahu e ka publikuar portretin e bukur familjar. Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe ... Read More

“Felix do të bëhet më i mirë se Ronaldo”

16/09/2019

16:09 | 16 Shtator 2019 16:09 | 16 Shtator 2019 Legjenda e Atletico Madridit, Paulo Futre është i bindur që sulmuesi, Joao Felix ka një ... Read More

Valverde flet lidhur me Ligën e Kampionëve, tregon synimin e Barcelonës

30/08/2019

16:09 | 30 Gusht 2019 16:09 | 30 Gusht 2019 Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka dhënë komentet e tij të para pas shortit të ... Read More

Pogba fyhet në baza racore pasi huqi penalltinë ndaj Wolves

20/08/2019

16:09 | 20 Gusht 2019 16:09 | 20 Gusht 2019 Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba, pasi humbi penalltinë në ndeshjen e Premierligës ndaj Wolves, ... Read More

Seven Saraçi paralajmëron: Klipet e reja së shpejti në vizion

21/07/2019

16:09 | 21 Korrik 2019 16:09 | 21 Korrik 2019 Seven Saraçi drejt finalizimit të disa projekteve. Seven Saraçi për një kohë të gjatë i ... Read More

Reali me këtë veprim e konfirmon të ardhmen e James

09/07/2019

16:09 | 9 Korrik 2019 16:09 | 9 Korrik 2019 Napolit i janë rritur gjasat për transferimin e mesfushorit të Real Madrid, James Rodriguez. Ylli ... Read More

ZYRTARE: Buffon kthehet te Juventusi

04/07/2019

16:09 | 4 Korrik 2019 16:09 | 4 Korrik 2019 Gianluigi Buffon edhe zyrtarisht është lojtar i Juventusit. Pas një viti larg Torinos, Gianluigi Buffon ... Read More

Wenger në Premierligë? Përgjigjet trajneri francez

27/06/2019

16:09 | 27 Qershor 2019 16:09 | 27 Qershor 2019 Arsene Wenger ka insistuar se ende nuk është i gatshëm t’i rikthehet futbollit në rolin ... Read More

Luan Krasniqi i befasuar nga humbja e Joshuas

02/06/2019

16:09 | 2 Qershor 2019 16:09 | 2 Qershor 2019 Edhe ish-boksieri shqiptar Luan Krasniqi ka reaguar pas humbjes befasuese të Anthony Joshua, duke lavdëruar ... Read More