Tag: 1612

‘Goal’ zgjedh formacionin e dekadës te Arsenal

16/10/2019

16:12 | 10/16/2019 Edhe pse titujt kanë munguar, te Arsenal gjatë dekadës së fundit kanë luajtur një numër i madh i lojtarëve të njohur. Petr ... Read More

Sezona e turshive, Fjolla Morina i përvishet punës në bahçe

20/09/2019

16:12 | 20 Shtator 2019 16:12 | 20 Shtator 2019 Fjolla Morina këtë të premte po e kalon në fshat. Fjolla Morina ka befasuar fansat ... Read More

Skandali në ndeshjen ndaj Shqipërisë, ja fjalët e Griezmann

08/09/2019

16:12 | 8 Shtator 2019 Antoine Griezmann, Francë - Shqipëri 16:12 | 8 Shtator 2019 Sulmuesi i Francës, Antoine Griezmann, ka komentuar skandalin që ndodhi ... Read More

Ky postim sqaron gjithçka rreth lidhjes së Getit dhe Marinës

02/09/2019

16:12 | 2 Shtator 2019 16:12 | 2 Shtator 2019 Javë me radhë u flit për një ndarje të mundshme të Getit dhe Marinës. Javë ... Read More

Lirim Kastrati shënon në Superligën e Kroacisë

25/08/2019

16:12 | 25 Gusht 2019 16:12 | 25 Gusht 2019 Lirim Kastrati ka gjetur rrjetën në Superligën e Kroacisë. Ylli i Kosovës ka arritur të ... Read More

Ribery refuzohet nga ky klub i Serie A

14/08/2019

16:12 | 14 Gusht 2019 16:12 | 14 Gusht 2019 Franck Ribery nuk do të jetë futbollist i ri i Torinos. Franck Ribery është në ... Read More

Nuk e keni ditur këtë, Ledri Vula tregon se çfarë i ka mbetur peng nga fëmijëria

28/07/2019

16:12 | 28 Korrik 2019 16:12 | 28 Korrik 2019 Ledri Vula ka rrëfyer ëndrrën të cilën nuk arrit ta bëj realitet. Të gjithë e ... Read More

Përkeqësohen raportet Perez – Zidane, mund të ketë edhe shkarkim

28/07/2019

16:12 | 28 Korrik 2019 16:12 | 28 Korrik 2019 Një situatë aspak e qetë te Real Madrid. Paraqitjet e dobëta në ndeshjet përgatitore e ... Read More

Man Utd pajtohet me Leicester për transferimin rekord

14/07/2019

16:12 | 14 Korrik 2019 16:12 | 14 Korrik 2019 Harry Maguire është në rrugë për t’u bërë mbrojtësi më i shtrenjtë në histori, pasi ... Read More

Man City me një vendim të rëndësishëm për Gabriel Jesus

22/06/2019

16:12 | 22 Qershor 2019 16:12 | 22 Qershor 2019 Skuadra e Manchester City ka marrë një vendim të rëndësishëm për sulmuesin brazilian, Gabriel Jesus. ... Read More

ZYRTARE: Më 10 gusht në Prishtinë luhet miqësorja KF Feronikeli – Milan

20/06/2019

16:12 | 20 Qershor 2019 16:12 | 20 Qershor 2019 Më 10 gusht në Kosovës do të vijë skuadra e madhe italiane, Milan, për të ... Read More

Milan tashmë ka gjetur trajnerin e ri

15/06/2019

16:12 | 15 Qershor 2019 16:12 | 15 Qershor 2019 Sampdoria dhe Marco Giampaolo kanë arritur marrëveshje për zgjidhjen e kontratës. Skuadra e Sampdorias ka ... Read More