Tag: 1616

ZYRTARE: PSG nënshkruan me talentin e Ajax

07/07/2019

16:16 | 7 Korrik 2019 16:16 | 7 Korrik 2019 Paris Saint-Germain ka kompletuar nënshkrimin me mbrojtësin holandez Mitchel Bakker nga Ajax si transferim i ... Read More

Gjiko e kalon ditën pranë personave më të dashur të tij

05/07/2019

16:16 | 5 Korrik 2019 16:16 | 5 Korrik 2019 Gjiko ditën e sotme e kaloi pranë Elitës dhe Zërit. Gjiko gjatë ditës së sotme ... Read More

I dashuri ia publikon imazhin joshës Dua Lipës, i dedikon fjalë prekëse

28/05/2019

16:16 | 28 Maj 2019 16:16 | 28 Maj 2019 Isaac Carew ka publikuar një fotografi provokuese të Dua Lipës. Isaac Carew ka ndarë me ... Read More

Carragher paralajmëron Liverpoolin: Do të ishte çmenduri transferimi i një mbrojtësi

25/05/2019

16:16 | 25 Maj 2019 16:16 | 25 Maj 2019 Legjenda e Liverpool, Jamie Carragher, ka paralajmëruar skuadrën e tij të mos bëjë lëvizjen e ... Read More

Oriola Marashi me pozë provokuese në bikinit rozë

24/05/2019

16:16 | 24 Maj 2019 16:16 | 24 Maj 2019 Oriola Marashi ka provokuar sërish me fotografinë e radhës. Oriola Marashi ka ndarë me ndjekësit ... Read More

Motrat Vjollca shijojnë pushimet në Venedik, sjellin imazhe të reja

21/05/2019

16:16 | 21 Maj 2019 16:16 | 21 Maj 2019 Marina dhe Luana tash e sa ditë po qëndrojnë në Itali. Marina dhe Luana Vjollca ... Read More

Rashica shënon edhe në ndeshjen e fundit të edicionit, i jep epërsinë Werderit

18/05/2019

16:16 | 18 Maj 2019 16:16 | 18 Maj 2019 Sulmuesi kosovar, Milot Rashica, po vazhdon formën e tij të lartë në Bundesliga. Anëtari i ... Read More

Rita doli me fustan shumë të hapur në publik, nëna i lë koment epik

14/05/2019

16:16 | 14 Maj 2019 16:16 | 14 Maj 2019 Rita Ora ka publikuar disa fotografi joshëse në Instagram, ku nuk mungoi as komenti i ... Read More