Tag: 1644

​Kuqezinjtë e Tetovës përcjellin dekadën më të suksesshme në histori

01/01/2020

16:44 | 1 Janar 2020 16:44 | 1 Janar 2020 Shkëndija në dekadën e fundit u shndërua si një prej fuqive udhëheqëse në futbollin vendor, ... Read More

Kida publikon këngën e re

28/12/2019

16:44 | 28 Dhjetor 2019 16:44 | 28 Dhjetor 2019 Kida ka lansuar projektin e ri muzikor. Kida pas projektit ‘Mall’ vjen sërish me një ... Read More

Kosova shkruan historinë në kërling

13/10/2019

16:44 | 13 Tetor 2019 16:44 | 13 Tetor 2019 Kombëtarja e Kosovës në kërling ka shënuar fitoren e parë në histori të saj në ... Read More

Eriksen dëshiron largimin nga Tottenham, Real Madrid ‘fërkon duart’

11/10/2019

16:44 | 11 Tetor 2019 16:44 | 11 Tetor 2019 Christian Eriksen ka dhënë sinjale të mira për skuadrën e Real Madrid. Ylli danez është ... Read More

Sarri flet para derbit të madh: Inter janë skuadër solide dhe e rrezikshme

05/10/2019

16:44 | 5 Tetor 2019 16:44 | 5 Tetor 2019 Maurizio Sarri ka dhënë komentet e tij para derbit të madh të futbollit italian, Inter ... Read More

Giggs ka një arsyetim interesant për Solskjaer

04/10/2019

16:44 | 4 Tetor 2019 16:44 | 4 Tetor 2019 Legjenda e Man Utd, Ryan Giggs, i ka dalë në mbrojtje trajnerit të ‘Djajve të ... Read More

Pak orë para dasmës, Justin i lë këtë porosi babait të Haileyt

30/09/2019

16:44 | 30 Shtator 2019 16:44 | 30 Shtator 2019 Justin Bieber dhe Hailey Baldwin sot organizojnë dasmën. Justin Bieber dhe Hailey Baldwin do ta ... Read More

Genc Prelvukaj parashikon se si do të zgjedhet kryeministri i ri

26/09/2019

16:44 | 26 Shtator 2019 16:44 | 26 Shtator 2019 Genc Prelvukaj ka treguar se si mendon që do të zgjedhet kryeministri i ri i ... Read More

300 euro dënim për Griezmann: Reagojnë Barcelona dhe Atletico Madrid

26/09/2019

16:44 | 26 Shtator 2019 16:44 | 26 Shtator 2019 Më herët gjatë ditës, Federata spanjolle e futbollit ka dënuar skuadrën e Barcelonës me 300 ... Read More

Gashi flet për pritjen që iu bë albumit të parë

24/09/2019

16:44 | 24 Shtator 2019 16:44 | 24 Shtator 2019 Gashi ka disa fjalë për albumin e tij të parë. Gashi ka pak ditë që ... Read More

Rihapen telashet për Barcën – gazeta spanjolle insiston se negociuan me Griezmann kur vlente 200 milionë

20/09/2019

16:44 | 20 Shtator 2019 16:44 | 20 Shtator 2019 Telashet e Barcelonës për transferimin e Antoine Griezmann nuk po përfundojnë. Skuadra e Atletico Madrid ... Read More

Këto materiale do t’i ndiqni nesër në “Mirage”

19/09/2019

16:44 | 19 Shtator 2019 16:44 | 19 Shtator 2019 Emisioni “Mirage” nesër sjell më të rejat nga shoubizi vendor. Edhe këtë javë, në emisionin ... Read More