Tag: 1646

Rita poston foto veç në reçipeta

15/11/2019

16:46 | 15 Nentor 2019 Foto: Instagram 16:46 | 15 Nentor 2019 Rita Ora habiti me fotografinë e fundit, ku u shfaq vetëm në reçipeta. ... Read More

Ndërron jetë simboli i “Marlboros”, do mbeteni të habitur me këtë fakt

09/11/2019

16:46 | 9 Nentor 2019 16:46 | 9 Nentor 2019 Robert Norris, i njohur si “Burri Marlboro” ka ndërruar jetë. Robert Norris, i njohur si ... Read More

Njëra nga motrat Kardashian largohet nga reality-shou “KUWK”

08/11/2019

16:46 | 8 Nentor 2019 Foto: Instagram 16:46 | 8 Nentor 2019 Pas 12 vjetësh qëndrimi në reality-shoun “Keeping Up With The Kardashians” largohet Kourtney ... Read More

Olta Daku flet për miqësinë me Jonida Vokshin, ja çfarë thotë

05/11/2019

16:46 | 5 Nentor 2019 16:46 | 5 Nentor 2019 Olta Daku ka dy fjalë për Jonida Vokshin. Olta Daku ishte e ftuar së fundi ... Read More

Eni Koçi shfaqet plot stil në foton e fundit

02/11/2019

16:46 | 2 Nentor 2019 16:46 | 2 Nentor 2019 Eni Koçi po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale. Eni Koçi është ndër këngëtaret ... Read More

Elita Rudi me shumë stil në tri fotot e fundit

31/10/2019

16:46 | 31 Tetor 2019 16:46 | 31 Tetor 2019 Elita Rudi duket mahnitëse në fotografitë e fundit. Elita Rudi është shumë aktive në rrjete ... Read More

Pjanic humb derbin me Torinon

31/10/2019

16:46 | 31 Tetor 2019 16:46 | 31 Tetor 2019 Mesfushori Miralem Pjanic nuk do të rrezikohet në derbin kundër Torinos, kurse lajm i mirë ... Read More

Me një foto nga fëmijëria, Seldi jep lajmin e mirë për fansat

25/10/2019

16:46 | 25 Tetor 2019 16:46 | 25 Tetor 2019 Seldi ka zbuluar befasinë që po përgatit për fansat. Seldi Qaliku është kthyer prapa në ... Read More

Mësohet data e publikimit të bashkëpunimit mes Ghetto Geasyt, Shaolin Gang dhe Onatit

24/10/2019

16:46 | 24 Tetor 2019 16:46 | 24 Tetor 2019 Getoar Selimi, Onat dhe Shaolin Gang po vijnë me këngë të re. Getoar Selimi, Blunt, ... Read More

Bebe Rexha ‘çmend’ kalimtarët, bën ‘twerk’ midis qytetit

22/10/2019

16:46 | 22 Tetor 2019 16:46 | 22 Tetor 2019 Bebe Rexha ka habitur të gjithë kalimtarët në qytet. Bebe Rexha është shumë aktive në ... Read More

Rummenigge: Jemi të kënaqur me Philippe Coutinho

21/10/2019

16:46 | 21 Tetor 2019 16:46 | 21 Tetor 2019 Shefi ekzekutiv i Bayern Munich, Karl – Heinz Rummenigge, është shprehur shumë i kënaqur me ... Read More

Lukaku: Duhej t’i kishim mbyllur hesapet më herët

20/10/2019

16:46 | 20 Tetor 2019 16:46 | 20 Tetor 2019 Romelu Lukaku ka dhënë komentet e tij pas fitores së Inter kundër Sassuolo. Ylli belg ... Read More