Tag: 1701

Man City ka gati 45 milionë euro për yllin e Leicester

03/01/2020

17:01 | 3 Janar 2020 17:01 | 3 Janar 2020 Manchester City duket se nuk do të jetë krejtësisht pasiv në merkaton e janarit. Skuadra ... Read More

Ter Stegen afër marrëveshjes me Barcelonën, për rinovimin e kontratës

30/12/2019

17:01 | 30 Dhjetor 2019 17:01 | 30 Dhjetor 2019 Ter Stegen është shumë afër marrëveshjes me skuadrën e Barcelonës. Portieri gjerman, Marc Andre ter ... Read More

Trajneri i Francës, Deschamps tregon se për cilën skuadër bën tifo në Ligën e Kampionëve

28/12/2019

17:01 | 28 Dhjetor 2019 17:01 | 28 Dhjetor 2019 Selektori i Kombëtares së Francës, Didier Deschamps, ka zbuluar se kush është skuadra për të ... Read More

Alderweireld rinovon kontratën: Nuk kam menduar kurrë largimin, Mourinho pati influencë

23/12/2019

17:01 | 23 Dhjetor 2019 17:01 | 23 Dhjetor 2019 Toby Alderweireld ka ndryshuar qëndrim për të ardhmen e tij. Mbrojtësi belg, Alderweireld, duket se ... Read More

Juventus gati për Superkupën e Italisë – kjo është skuadra që udhëton drejt Riadit

20/12/2019

17:01 | 20 Dhjetor 2019 17:01 | 20 Dhjetor 2019 Juventus do të ketë një test mjaft të rëndësishëm për këtë edicion. Skuadra e udhëhequr ... Read More

Feronikeli rikthen dyshen që ishte në huazim te KF Drenica

19/12/2019

17:01 | 19 Dhjetor 2019 17:01 | 19 Dhjetor 2019 Feronikeli ka rikthyer në radhët e veta dyshen e huazuar te KF Drenica. Bëhet fjalë ... Read More

“Çika e shqiptarisë”, kënga më e re nga Shpat Kasapi, Anxhelo Koci dhe Ergys Shahu

12/12/2019

17:01 | 12 Dhjetor 2019 Foto: Sc/YouTube 17:01 | 12 Dhjetor 2019 Shpat Kasapi ka publikuar bashkëpunimin e ri. Shpat Kasapi ka lansuar këngën e ... Read More

Tayna ia bën vetes këto dhurata

03/12/2019

17:01 | 3 Dhjetor 2019 Foto: Instagram 17:01 | 3 Dhjetor 2019 Tayna ka treguar dhuratat që ia bëri vetes. Tayna kësaj radhe nuk ka ... Read More

Të arriturat e Messi në rrugëtimin drejt Topit të Artë: A e meriton argjentinasi të gjashtin

02/12/2019

17:01 | 2 Dhjetor 2019 17:01 | 2 Dhjetor 2019 Lionel Messi synon që sonte të fitojë Topin e gjashtë të Artë në karrierën e ... Read More

Fustani i shkurtër i zbulon shumë Taynës

21/11/2019

17:01 | 21 Nentor 2019 Foto: Instagram 17:01 | 21 Nentor 2019 Tayna rrezikoi të tregonte më shumë se që duhej në fustanin e shkurtër. ... Read More

Wilder krahason Joshuan me Muhammad Ali

18/11/2019

17:01 | 18 Nentor 2019 17:01 | 18 Nentor 2019 Deontay Wilder ka dhënë disa komente pozitive pozitive për Anthony Joshua. Joshua po përgatitet për ... Read More

Vazhdojnë telashet për Zidane: Bale dhe James nuk janë të gatshëm

08/11/2019

17:01 | 8 Nentor 2019 17:01 | 8 Nentor 2019 Dyshja e Real Madrid, James Rodriguez dhe Gareth Bale, nuk do të jenë të gatshëm ... Read More