Tag: 1703

Formacionet zyrtare: Udinese – Milan

25/08/2019

17:03 | 25 Gusht 2019 17:03 | 25 Gusht 2019 Udinese – Milan është ndeshja e parë e ditës së sotme në xhiron e parë ... Read More

Eni Koçi e krahason veten me ëmbëlsirë

21/08/2019

17:03 | 21 Gusht 2019 17:03 | 21 Gusht 2019 Eni Koçi duket se është dashuruar në veten. Këngëtarja Eni Koçi duket se është dashuruar ... Read More

Ja kush është futbollisti më i besueshëm i Zidane

15/08/2019

17:03 | 15 Gusht 2019 17:03 | 15 Gusht 2019 Marcelo luajti katër ndeshje radhazi në fillimin e sezonit të kaluar nën Julien Lopetegui, dhe ... Read More

Liverpool mund të transferojë Coutinhon, për këtë arsye

17/07/2019

17:03 | 17 Korrik 2019 17:03 | 17 Korrik 2019 Liverpool është lidhur me një rikthim të Philippe Coutinhos në ‘Anfield Road’. Jurgen Klopp duhet ... Read More

ZYRTARE: Kastriot Dermaku në Serie A te skuadra e njohur

04/07/2019

17:03 | 4 Korrik 2019 17:03 | 4 Korrik 2019 Mjaftuan dy sezone të mira me Cosenzan në Serinë C dhe më pas në B ... Read More

I pësoi nëntë gola, por veprimi i portierit të San Marinos ka shokuar të gjithë

09/06/2019

17:03 | 06/09/2019 Rusia regjistroi rezultatin më të lartë në histori të shtunën, duke shpartalluar 9-0 San Marinon, rezultat ky i pritshëm duke e ditur ... Read More

Milan gati për transferimin 50 milionësh

04/06/2019

17:03 | 4 Qershor 2019 17:03 | 4 Qershor 2019 Milan duket se do të bëjë disa transferime të mëdha për sezonin e ri. Milan ... Read More

Ismajli: Nuk jam penduar që kam zgjedhur Shqipërinë

29/05/2019

17:03 | 05/29/2019 Ardian Ismajli ka ritheksuar edhe një herë se është i lumtur për vendimin e tij për t’iu bashkuar Kombëtares Shqiptare. 22 vjeçari ... Read More

Rona Nishliu publikon këngën “Me lule t’bukura”

16/05/2019

17:03 | 16 Maj 2019 17:03 | 16 Maj 2019 Rona Nishliu ka publikuar edhe një këngë nga albumi i saj i ri. Rona Nishliu ... Read More