Tag: 1704

Trajneri i Lakers gëzon tifozët: Pret rikthimin e Cousins

28/10/2019

17:04 | 28 Tetor 2019 17:04 | 28 Tetor 2019 Trajneri i Los Angeles Lakers, Frank Vogel, ka gëzuar shumë tifozët e skuadrës. Lakers kishin ... Read More

Formacionet zyrtare: Napoli – Verona

19/10/2019

17:04 | 19 Tetor 2019 17:04 | 19 Tetor 2019 Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Napoli – Verona. Verona e Amir Rrahmanit luan në ... Read More

Adriana Matoshi dekorohet me çmimin ‘Aktorja më e mirë’

13/10/2019

17:04 | 13 Tetor 2019 17:04 | 13 Tetor 2019 Aktrimi i mirë në filmin e fundit e ka shpërblyer më një çmim Adrianën. Filmi ... Read More

Modelja shqiptare ngre fustanin, foto po bën ‘nam’

08/09/2019

17:04 | 8 Shtator 2019 17:04 | 8 Shtator 2019 Modelja e njohur shqiptare duket joshëse. Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, me fotot e ... Read More

Nexhmije Pagarusha nderohet me vendosje në pulla postare

23/08/2019

17:04 | 23 Gusht 2019 17:04 | 23 Gusht 2019 Bilbili i këngës shqipe është nderuar nga Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit. Ministria e ... Read More

Federata e Amerikës Jugore reagon pas akuzave të Messit

07/07/2019

17:04 | 7 Korrik 2019 17:04 | 7 Korrik 2019 Federata e Amerikës Jugore i është përgjigjur akuzave për korrupsion pasi i kanë etiketuar komentet ... Read More

Feronikeli – Prishtina, pjesa e parë përfundon me këtë rezultat

19/05/2019

17:04 | 05/19/2019 Ka përfunduar 45 minutëshi i parë i super ndeshjes së sotme mes Feronikelit dhe Prishtinës. Pjesa e parë u karakterizua me shumë ... Read More

Formacionet zyrtare: Manchester City – Watford

18/05/2019

17:04 | 18 Maj 2019 17:04 | 18 Maj 2019 Janë publikuar formacionet zyrtare për finalen e Kupës FA. Manchester City dhe Watford do të ... Read More

Gjiganti evropian e transferon Icardin për 75 milionë euro

23/04/2019

17:04 | 04/23/2019 Vazhdon të rritet numri i skuadrave të interesuara për sulmuesin e Interit, Mauro Icardi. Argjentinasi sipas gjitha gjasave po kalon sezonin e ... Read More