Tag: 1716

Almeda flet pas operacionit të të birit, kjo është gjendja e tij

01/11/2019

17:16 | 11/01/2019 Foto: Instagram Djali i Almedës dhe Tolgahanit dje i është nënshtruar një operacioni. Sipas medieve turke, Efehan, i është nënshtruar një operacioni ... Read More

Van der Vaart këshillon Tottenham për transferimin e yllit të Ajax

28/10/2019

17:16 | 28 Tetor 2019 17:16 | 28 Tetor 2019 Rafael van der Vaart ka dhënë një këshillë për skuadrën e Tottenham Hotspur, para fillimit ... Read More

Loredana ia dedikon këtij personi të gjitha sukseset

22/10/2019

17:16 | 22 Tetor 2019 17:16 | 22 Tetor 2019 Loredana ka treguar se kujt ia dedikon gjitha sukseset e saj. Loredana Zefi është shumë ... Read More

Vetëm Chelsea ka regjistruar 9 fitore në 9 ndeshjet e para në Premierligë – kështu dukej ajo skuadër

21/10/2019

17:16 | 21 Tetor 2019 17:16 | 21 Tetor 2019 Liverpool është ndalur dje në ‘Old Trafford’ për të mos arritur që të thyente disa ... Read More

Skerdi për një kohë të pa caktuar do qëndroj larg rrjeteve sociale

20/10/2019

17:16 | 10/20/2019 Skerdi ka befasuar të gjithë me vendimin e marrë. Skerdi ka qenë mjaft aktiv këto muajt e fundit si me projekte muzikore ... Read More

Genta po shijon pushimet në Venedik, shfaqet në top-formë

18/10/2019

17:16 | 18 Tetor 2019 17:16 | 18 Tetor 2019 Genta Ismajli ka udhëtuar për në Itali. Genta Ismajli përmes fotografive të fundit në Instagram, ... Read More

Jep dorëheqje trajneri i Bullgarisë, kjo është arsyeja

18/10/2019

17:16 | 18 Tetor 2019 17:16 | 18 Tetor 2019 Krasimir Balakov ka dhënë dorëheqje si trajner i Kombëtares së Bullgarisë vetëm katër ditë pasi ... Read More

Aurela Gaçe flet për koncertin recital që e mbajti para pak javësh në Tiranë

15/10/2019

17:16 | 15 Tetor 2019 17:16 | 15 Tetor 2019 Aurela Gaçe ka folur për koncertin recital që e mbajti javë më parë në Tiranë. ... Read More

Dy opsione në tavolinë për Rakitic – kroati drejt Serie A?

15/10/2019

17:16 | 15 Tetor 2019 17:16 | 15 Tetor 2019 Ivan Rakitic duket se nuk do ta ketë të gjatë rrugëtimin me Barcelonën. Rakitic pritet ... Read More

Meta i qeshur krah Haradinaj dhe Anitës, uron fitoren e Dardanëve

14/10/2019

17:16 | 14 Tetor 2019 17:16 | 14 Tetor 2019 Sot Kosova zhvillon ndeshjen e radhës ku do të përballet me Malin e Zi. Presidenti ... Read More

Isco do të largohet nga Real Madrid

12/10/2019

17:16 | 12 Tetor 2019 17:16 | 12 Tetor 2019 Isco dëshiron të largohet nga Santiago  Bernabeu. Isco Alaracon ka vendosur përfundimisht se e ardhmja ... Read More

Barca e humb Messin për këtë ndeshje

25/09/2019

17:16 | 25 Shtator 2019 17:16 | 25 Shtator 2019 Lionel Messi do të humbas ndeshjen e fundjavës që Barcelona e zhvillon në udhëtim te ... Read More