Tag: 1727

Albert Bunjaki tregon pse Fatos Beqiraj nuk erdhi te Kosova

14/10/2019

17:27 | 14 Tetor 2019 17:27 | 14 Tetor 2019 Kosova sot luan me Malin e Zi në kuadër të kualifikueseve për Euro 2020 dhe ... Read More

S’ka paqe për Guardiolan, mbrojtësi i Cityt një muaj jashtë fushave

17/09/2019

17:27 | 17 Shtator 2019 17:27 | 17 Shtator 2019 Manchester City ka pësuar një goditje të re në fazën defanzive me mbrojtësin John Stones ... Read More

Edhe një portier shumë i talentuar i bashkohet Kosovës

26/08/2019

17:27 | 08/26/2019 Presidenti Agim Ademi, sot, ka zhvilluar një takim me portierin e klubit zviceran, Schaffhausen, Amir Saipi dhe me familjarët e tij. Gjatë ... Read More

Madonna i del në mbrojtje Miley Cyrusit

24/08/2019

17:27 | 24 Gusht 2019 17:27 | 24 Gusht 2019 Çështja Miley-Liam është ende në qendër të vëmendjes tek mediat rozë. Miley Cyrus para disa ... Read More

Nëse nuk ndodh kjo, Zidane jep dorëheqje si trajner në Real Madrid

14/08/2019

17:27 | 14 Gusht 2019 17:27 | 14 Gusht 2019 Zinedine Zidane është në prag të dorëheqjes si trajner në Real Madrid. Trajneri i Real ... Read More

Këngëtarja shqiptare provokon me bluzë të lagur 

14/08/2019

17:27 | 14 Gusht 2019 17:27 | 14 Gusht 2019 Këngëtarja e njohur shqiptare nuk po i ndalon provokimet. Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhela Peristeri, ... Read More

Stresi nuk ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi i radhës

10/08/2019

17:27 | 10 Gusht 2019 17:27 | 10 Gusht 2019 Stresi ka paralajmëruar së shumë shpejtë vjen kënga e radhës. Stresi që nga lirimi nga ... Read More

‘Cihani’ flet për eksperiencën në Kosovë, kuptoni se çfarë i ka lënë përshtypje aktorit nga vizita

21/07/2019

17:27 | 21 Korrik 2019 17:27 | 21 Korrik 2019 Erkan Petekkaya javën i kishte bërë vizitë Kosovës. Erkan Petekkaya është një nga aktorët më ... Read More

Eni Koçi dhe Lindon sjellin projektin “Bella”

04/07/2019

17:27 | 4 Korrik 2019 17:27 | 4 Korrik 2019 Eni Koçi ka publikuar këngën e saj të re. Eni Koçi sapo ka publikuar projektin ... Read More

Jennifer Lopez ‘trondit’ fansat me vallëzimin e saj sensual

09/06/2019

17:27 | 9 Qershor 2019 17:27 | 9 Qershor 2019 Jennifer Lopez gjatë një koncerti u shfaq shumë provokative me kërcimin e saj. Diva e ... Read More

Martial transferohet në Serie A, kjo do të jetë skuadra e tij e re

07/05/2019

17:27 | 7 Maj 2019 17:27 | 7 Maj 2019 Barazimi në fundjavë në udhëtim te Huddersfield dhe humbja e shpresës për një vend që ... Read More