Tag: 1733

Real Madrid heq dorë nga Eriksen

23/10/2019

17:33 | 23 Tetor 2019 17:33 | 23 Tetor 2019 Real Madrid ka hequr dorë nga transferimi i Christian Eriksen. ‘The Sun’ bën të ditur ... Read More

Rihanna publikon librin e saj

20/10/2019

17:33 | 20 Tetor 2019 17:33 | 20 Tetor 2019 Rihanna ka lansuar librin autobiografik. Rihanna ka publikuar një libër prej 1,050 fotografish të vetvetes ... Read More

FC Prishtina – KF Drenica, formacionet zyrtare

16/10/2019

17:33 | 16 Tetor 2019 17:33 | 16 Tetor 2019 FC Prishtina dhe KF Drenica takohen në ‘Fadil Vokrri’ për të zhvilluar ndeshjen e mbetur ... Read More

Nushi dhe S4mm vijnë me një bashkëpunim

20/07/2019

17:33 | 20 Korrik 2019 17:33 | 20 Korrik 2019 Nushi ka publikuar duetin me reperin nga Tetova. Nushi dje kishte publikuar një fotografi në ... Read More

E konfirmon edhe Conte, ja vendimi për Icardin dhe Nainggolan

07/07/2019

17:33 | 7 Korrik 2019 17:33 | 7 Korrik 2019 Antonio Conte ka thënë se ai nuk e përjashtoi Radja Nainggolan dhe Mauro Icardin, pasi ... Read More

Capital T bën ‘remake’ këngën ‘200 ditë’ nga grupi TNT

18/05/2019

17:33 | 18 Maj 2019 17:33 | 18 Maj 2019 Capital T ka publikuar ‘remake-n’ e paralajmëruar. Ditë më parë përmes llogarisë së tij në ... Read More