Tag: 1737

Rivaliteti i madh, Ronaldo kurrë nuk ka votuar për Messin

25/09/2019

17:37 | 25 Shtator 2019 17:37 | 25 Shtator 2019 Lionel Messi ka fituar për herë të parë çmimin prestigjioz të FIFA për lojtarin më ... Read More

Pensionohet Dimitar Berbatov

19/09/2019

17:37 | 09/19/2019 Futbollit i është larguar sot edhe një tjetër ‘diamant’. Ylli bullgar, Dimitar Berbatov, është pensionuar nga karriera e tij prej futbollisti profesionist, ... Read More

Anwar Hadid nuk e ka problem, puth Dua Lipën në publik

16/09/2019

17:37 | 16 Shtator 2019 17:37 | 16 Shtator 2019 Anwar Hadid dhe Dua Lipa ‘kokë e këmbë’ të dashuruar. Që nga lidhja me Dua ... Read More

Robben befason me zgjedhjen mes Guardiolas dhe Mourinhos

20/08/2019

17:37 | 20 Gusht 2019 17:37 | 20 Gusht 2019 Legjenda e Bayern Munich, Arjen Robben e konsideron Pep Guardiola si më të mirë se ... Read More

Këtë nuk e keni pritur, Valza Zhegrova duet me reperin e njohur shqiptar

10/08/2019

17:37 | 10 Gusht 2019 17:37 | 10 Gusht 2019 Valza Zhegrova sapo njoftoi se kënga e re publikohet sot. Valza Zhegrova sot feston ditëlindjen ... Read More

Shaqiri startues në miqësoren Liverpool – Lyon

31/07/2019

17:37 | 31 Korrik 2019 17:37 | 31 Korrik 2019 Liverpool vazhdon testet përgatitore për sezonin e ri. ‘The Reds’ janë duke zhvilluar ndeshjet finale ... Read More

Elinel pranon dhuratë të veçantë nga Bim Bimma

06/06/2019

17:37 | 6 Qershor 2019 17:37 | 6 Qershor 2019 BimmBima i bën dhuratë librin e tij, Elinelit. Elinel përmes një postimi në InstaStory ka ... Read More

A e keni vërejtur edhe më parë këtë shenjë në këmbët e Kylie Jenner?

02/06/2019

17:37 | 2 Qershor 2019 17:37 | 2 Qershor 2019 Kylie Jenner është shumë aktive në rrjete sociale me postimet e saj. Kylie Jenner është ... Read More

Gattuso kontaktohet nga skuadra e madhe italiane

01/06/2019

17:37 | 1 Qershor 2019 17:37 | 1 Qershor 2019 Pak ditë pasi ka ndarë rrugët me Milanon, Gennaro Gattuso është kontaktuar nga një tjetër ... Read More

Messi kërkon largimin e Valverde, zgjedh trajnerin e ri të Barcelonës

13/05/2019

17:37 | 05/13/2019 Lionel Messi në ndeshjen kundër Getafes u shfaq krejtësisht pa interesim në lojë, duke treguar qartë se mezi po pret fundin e ... Read More

A është kjo vetura e re super-luksoze e Albatrit Muçiqit?

09/05/2019

17:37 | 9 Maj 2019 17:37 | 9 Maj 2019 Albatrit Muçiqi ka publikuar një fotografi të re brenda një veture të tipit “Porsche”. Albatrit ... Read More