Tag: 1742

St. Liege – Arsenal, formacionet zyrtare

12/12/2019

17:42 | 12 Dhjetor 2019 17:42 | 12 Dhjetor 2019 Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Standard Liege – Arsenal. Ndeshja e vlefshme për Ligën ... Read More

Messi apo Van Djik? Klopp tregon se kush e meritonte Topin e Artë

04/12/2019

17:42 | 4 Dhjetor 2019 17:42 | 4 Dhjetor 2019 Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka deklaruar se mbrojtësi i tij, Virgil van Dijk ka ... Read More

Kawhi Leonard, lojtari i momenteve vendimtare – statistikë fenomenale e ‘Klaw’

08/11/2019

17:42 | 8 Nentor 2019 17:42 | 8 Nentor 2019 Kawhi Leonard po vazhdon me paraqitje fantastike edhe me fanellën e Los Angeles Clippers. Leonard ... Read More

Dy tifozë të Liverpoolit humbin ndeshjen ndaj Genkut, udhëtuan gabimisht në Gent

24/10/2019

17:42 | 24 Tetor 2019 17:42 | 24 Tetor 2019 Dy tifozë të Liverpoolit kanë duruar makthin e çdo tifozi të mërkurën mbrëma. Rregulli i ... Read More

Ilira krenare me veprimtarinë e gjyshit të saj

19/10/2019

17:42 | 19 Tetor 2019 17:42 | 19 Tetor 2019 Ilira Gashi ka ndarë me ndjekësit një informacion që se kemi ditur. Ilira Gashi është ... Read More

Edhe Atletico Madrid konfirmon mungesën e Savic në ndeshjen Kosovë – Mali i Zi

14/10/2019

17:42 | 14 Tetor 2019 17:42 | 14 Tetor 2019 Mali i Zi nuk do të mund të llogarisë në ndeshjen ndaj Kosovës në lojtarin ... Read More

Rashica optimist: Jam gati, besojmë në kualifikim

13/10/2019

17:42 | 13 Tetor 2019 ] 17:42 | 13 Tetor 2019 Ylli i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica ka folur sot në konferencën për shtyp ... Read More

Solskjaer në prag të shkarkimit nga Man Utd

08/10/2019

17:42 | 8 Tetor 2019 17:42 | 8 Tetor 2019 Manchester United dhe Ole Gunnar Solskjaer janë afër të ndajnë rrugët. Sipas ‘The Sun’, Manchester ... Read More

Leonora Jakupi: Ftoj të gjithë të punojnë bashkë për shtetin si në kohën e luftës

06/10/2019

17:42 | 6 Tetor 2019 17:42 | 6 Tetor 2019 Leonora Jakupi fton qytetarët të dalin në votime. Këngëtarja e mirënjohur Leonora Jakupi ka votuar ... Read More

Buffon e ‘falënderon jetën’ që nuk arriti ta fitojë Ligën e Kampionëve

29/09/2019

17:42 | 29 Shtator 2019 17:42 | 29 Shtator 2019 Gianluigi Buffon thotë se ai ‘falënderon jetën’ që nuk e la të fitojë Ligën e ... Read More

Atletico tallet me dënimin e Barcelonës për Griezmann

27/09/2019

17:42 | 27 Shtator 2019 17:42 | 27 Shtator 2019 Ka ardhur reagimi i Atletico Madridit pas dënimit qesharak që Federata e Futbollit të Spanjës ... Read More

Gresa Behluli shtatzënë? Flet këngëtarja dhe tregon të vërtetën

28/08/2019

17:42 | 28 Gusht 2019 Foto: Lajmi.net/Mirage 17:42 | 28 Gusht 2019 Gresa Behluli ka treguar nëse është shtatzënë. Këngëtarja e njohur shqiptare, Gresa Behluli ... Read More