Tag: 1744

“Simpatia e shkollës” publikohet nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

08/11/2019

17:44 | 8 Nentor 2019 Foto: Instagram 17:44 | 8 Nentor 2019 Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi i këndojnë simpatisë së shkollës në këngën e ... Read More

“Ajo është mbretëreshë me ose pa ty”, a ishte ky ‘thumb’ i Arbenitës për Feron?

06/11/2019

17:44 | 6 Nentor 2019 Foto: Instagram 17:44 | 6 Nentor 2019 Arbenita e ka publikuar një foto nga shtrati. Modelja e njohur shqiptare, Arbenita ... Read More

Barcelona – Slavia Pragë, formacionet zyrtare

05/11/2019

17:44 | 5 Nentor 2019 17:44 | 5 Nentor 2019 Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Barcelona – Slavia Pragë. Me fillim nga ora 18:55, ... Read More

Young Zerka publikon duetin me Eri Dee

11/10/2019

17:44 | 11 Tetor 2019 17:44 | 11 Tetor 2019 Young Zerka sapo ka publikuar këngën e re. Young Zerka, ashti siç e kishte paralajmëruar, ... Read More

FFK dhe BQK nënshkruan memorandumin e bashkëpunimit

07/10/2019

17:44 | 7 Tetor 2019 17:44 | 7 Tetor 2019 Presidenti Agim Ademi dhe sekretari i përgjithshëm, Eroll Salihu, kanë pritur sot guvernatorin e Bankës ... Read More

Anxhelina zbërthen xhaketën, provokon me reçipeta transparente

30/09/2019

17:44 | 30 Shtator 2019 17:44 | 30 Shtator 2019 Anxhelina Hadërgjonaj u shfaq atraktive në paraqitjen e radhës. Anxhelina Hadërgjonaj ka ndarë me ndjekësit ... Read More

Maluma dhe J Balvin sjellin duetin “Que Pena”

27/09/2019

17:44 | 27 Shtator 2019 17:44 | 27 Shtator 2019 Maluma ka publikuar këngën e re. Ashtu sikurse edhe e paralajmëroi, Maluma ka lansuar këngën ... Read More

Pas Kosovës, Almeda dhe Tolgahan viziojnë Shqipërinë

26/09/2019

17:44 | 26 Shtator 2019 17:44 | 26 Shtator 2019 Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman kanë udhëtuar për në Shqipëri. Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman ... Read More

‘Pjesa më e bukur e ditës’, ky është personi që po e shoqëron Arbanën

24/09/2019

17:44 | 24 Shtator 2019 17:44 | 24 Shtator 2019 Arbana Osmani po e kalon pasditen në shoqërinë më të mirë. Arbana Osmani është goxha ... Read More

Pochettino i hap derën gjigantit evropian

24/09/2019

17:44 | 24 Shtator 2019 17:44 | 24 Shtator 2019 Mauricio Pochettino ka hapur derën që një ditë të drejtojë Real Madridin. Trajneri i Tottenhamit ... Read More

Kjo është marrëveshja e Real Madrid dhe Chelsea për transferimin e Kante

12/09/2019

17:44 | 12 Shtator 2019 17:44 | 12 Shtator 2019 Real Madrid ka marrë një sinjal pozitiv në ndjekjen për N’Golo Kante. N’Golo Kante ka ... Read More

“Me ty Kosova ime”, reperja shqiptare e emocionuar para ndeshjes së sontme

10/09/2019

17:44 | 10 Shtator 2019 17:44 | 10 Shtator 2019 Sonte mbahet ndeshja Kosovë-Angli. Ndeshja Kosovë-Angli do të mbahet në stadiumin e Southamptonit “St. Mary’s” ... Read More