Tag: 1746

Chelsea konsideron transferimin e Dembele nga Lyon

31/12/2019

17:46 | 31 Dhjetor 2019 17:46 | 31 Dhjetor 2019 Moussa Dembele mund të jetë transferimi i parë i Chelsea në vitin 2020. ‘Blutë’ e ... Read More

Milan pajtohet me Barcelonën, po punon për marrëveshjen me Todibo

30/12/2019

17:46 | 30 Dhjetor 2019 17:46 | 30 Dhjetor 2019 Jean Clair Todibo është prioriteti i Milan, për merkaton e janarit, pas marrëveshjes me Zlatan ... Read More

Labinot Tahiri bëhet me veturë të re

26/12/2019

17:46 | 26 Dhjetor 2019 17:46 | 26 Dhjetor 2019 Labinot Tahiri ka blerë veturë të re. Labinot Tahiri ka ndarë me ndjekësit disa imazhe ... Read More

Jesus kërkon largimin, Smalling ka fituar vendin e tij

23/12/2019

17:46 | 23 Dhjetor 2019 17:46 | 23 Dhjetor 2019 Juan Jesus nuk do ta ketë të gjatë aventurën e tij me Romën. Mbrojtësi i ... Read More

Kida, për herë të parë në një intervistë online

20/12/2019

17:46 | 20 Dhjetor 2019 Foto: Instagram 17:46 | 20 Dhjetor 2019 Kida ka menduar të bëjë diçka ndryshe për fansat e saj. Kida gjatë ... Read More

“Dashuria ime”, Seven Saraçi pozon pranë më të shtrenjtës së tij

19/12/2019

17:46 | 19 Dhjetor 2019 Foto: Instagram 17:46 | 19 Dhjetor 2019 Seven Saraçi ka publikuar një foto me nënën. Seven Saraçi tash e një ... Read More

“Mendojnë se vuaj urie”, Dafina zbulon sekretin e linjave trupore

12/12/2019

17:46 | 12 Dhjetor 2019 Foto: Instagram 17:46 | 12 Dhjetor 2019 Dafina Zeqiri ka treguar se si kujdeset për trupin. Dafina Zeqiri këto ditë ... Read More

Lori publikon këngën “Mjerë dashnia”

22/11/2019

17:46 | 22 Nentor 2019 Foto: Instagram 17:46 | 22 Nentor 2019 Lori ka lansuar projektin e saj më të ri. Edhe Loreta Kaçka është ... Read More

Tuna dhe Patrisi bashkë me djalin shëtisin rrugëve të Çikagos

15/11/2019

17:46 | 11/15/2019 Foto: Instagram Tuna dhe Patrisi publikuan pamje nga pushimet në Amerikë. Tuna dhe Patrisi po shijojnë në maksimum qëndrimin në Amerikë, ku ... Read More

Noizy jo vetëm reper, sfidon veten në rolin e aktorit

14/11/2019

17:46 | 14 Nentor 2019 Foto: Instagram 17:46 | 14 Nentor 2019 Noizyn do ta shohim në rolin e aktorit. Noizy është njëri ndër emrat ... Read More

Publikohet “Ku je nise” nga Fisnikët dhe Gold AG

10/11/2019

17:46 | 10 Nentor 2019 17:46 | 10 Nentor 2019 Fisnikët dhe Gold AG e kanë publikuar bashkëpunimin e tyre. Fisnikët dhe Gold AG e ... Read More

Mediet turke shkruajnë për Genta Ismajlin: Po vjen dueti surprizë

31/10/2019

17:46 | 31 Tetor 2019 Foto: Hurryiet 17:46 | 31 Tetor 2019 Mediet turke i kanë kushtuar një artikull Genta Ismajlit. “Dueti surprizë po vjen”, ... Read More