Tag: 1752

Verstappen fiton dramën në Gjermani, dështon Hamilton

28/07/2019

17:52 | 28 Korrik 2019 17:52 | 28 Korrik 2019 Piloti i Red Bullit, Max Verstappen ka fituar garën për Çmimin e Madh të Gjermanisë ... Read More

Aktori turk Can Yaman tregon fiksimin e tij pas ushimeve tradicionale shqiptare

27/07/2019

17:52 | 27 Korrik 2019 17:52 | 27 Korrik 2019 Can Yaman aktori me prejardhje nga Prishtina tregon se ushqimet shqiptare nuk i ndërron me ... Read More

Hamilton bën historinë në Çmimin e Madh të Britanisë

14/07/2019

17:52 | 14 Korrik 2019 17:52 | 14 Korrik 2019 Lewis Hamilton fitoi për herë të gjashtë Çmimin e Madh të Britanisë, që është rekord ... Read More

Adrola Dushi e ‘zjarrtë’ në foton e fundit

17/06/2019

17:52 | 17 Qershor 2019 17:52 | 17 Qershor 2019 Adrola Dushi ka publikuar një fotografi shumë joshëse. Adrola Dushi është shumë e afërt me ... Read More

‘Dardanët’ mendjen tani te Bullgaria, nisin përgatitjen për testin e së hënës

08/06/2019

17:52 | 8 Qershor 2019 17:52 | 8 Qershor 2019 Përfaqësuesja e Kosovës ka filluar përgatitjet për sfidën e radhës kualifikuese kundër Bullgarisë. ‘Dardanët’ në ... Read More

Aston Villa rikthehet në Premierligë, Lampard dështon në hapin e fundit

27/05/2019

17:52 | 27 Maj 2019 17:52 | 27 Maj 2019 Pas Norwich City dhe Sheffield United, është skuadra e Aston Villas ajo që ka siguruar ... Read More

Llapi i ‘pa interesuar’ për titull, Feronikeli fiton me lehtësi në Podujevë

15/05/2019

17:52 | 15 Maj 2019 Foto: Gazeta Olle 17:52 | 15 Maj 2019 Feronikeli e ka fituar më lehtë se sa është pritur sfidën e ... Read More

Tayna bëhet me veturë super luksoze

06/05/2019

17:52 | 6 Maj 2019 17:52 | 6 Maj 2019 Rep artistja Tayna me sa duket po e shpërblen veten për suksesin e saj. Kujtojmë ... Read More