Tag: 1756

Tottenhami i Mourinhos e nis me humbje vitin 2020

01/01/2020

17:56 | 01/01/2020 Tottenham Hotspur i Jose Mourinhos e ka nisur me humbje vitin 2020. Është Southampton që ka mposhtur Tottenhamin në ndeshjen e zhvilluar ... Read More

Të gjithë le ta dinë S4MM po vjen

21/10/2019

17:56 | 21 Tetor 2019 17:56 | 21 Tetor 2019 S4MM së shpejti bën rikthimin. S4MM javët e fundit i ka shfrytëzuar për pushime, ku ... Read More

Challandes ‘zbulon’ formacionin për ndeshjen me Malin e Zi

13/10/2019

17:56 | 13 Tetor 2019 17:56 | 13 Tetor 2019 Selektori i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes ka mbajtur konferencën e fundit për shtyp përpara ... Read More

Si rrallëherë, Ronela shfaq linjat trupore në Miami

30/09/2019

17:56 | 30 Shtator 2019 17:56 | 30 Shtator 2019 Ronela Hajati publikoi një foto atraktive në bikini. Ronela Hajati tash e disa ditë po ... Read More

Rrahmani startues edhe kundër Udineses

24/09/2019

17:56 | 24 Shtator 2019 17:56 | 24 Shtator 2019 Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes së vlefshme për javën e pestë në Serie A ... Read More

Skuadrat nga Anamorava gjunjëzojnë skuadrat e Drenicës

14/09/2019

17:56 | 14 Shtator 2019 17:56 | 14 Shtator 2019 Drita dhe Gjilani kanë marrë fitore kundër Feronikelit dhe Dritës. Në kuadër të xhiros së ... Read More

Kosovës pritet t’i bashkohet edhe kapiteni i Beshiktashit, nis procedura për pajisje me pasaportën e Kosovës

12/09/2019

17:56 | 12 Shtator 2019 17:56 | 12 Shtator 2019 Kombëtarja e Kosovës pritet të angazhojë një tjetër lojtarë. Për dallim nga ardhjet tjera, ardhja ... Read More

LIVE: Shorti i Ligës së Kampionëve

29/08/2019

17:56 | 29 Gusht 2019 17:56 | 29 Gusht 2019 “Lajmi.net” do t’ju mbajë të informuar në kohë reale në këtë artikull me më të ... Read More

Klopp e pranon: Dëshirova ri-blerjen e Coutinhos

20/08/2019

17:56 | 20 Gusht 2019 17:56 | 20 Gusht 2019 Menaxheri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka lënë të kuptohet se klubi ishte i interesuar të ... Read More

Ozil befason botën e futbollit me skuadrën e re

16/08/2019

17:56 | 08/16/2019 Këto ditë mund të jenë të fundit për Mesut Ozil në fanellën e Arsenalit. Siç raporton Daily Mirror, ish reprezentuesi gjerman mund ... Read More

Ja çfarë bëri Faydee pas bashkëpunimit me Luana Vjollcën 

17/07/2019

17:56 | 17 Korrik 2019 17:56 | 17 Korrik 2019 Dikujt i pëlqeu kënga e tij me Luana Vjollcën e ka pasur të atillë që ... Read More

Vdekja e Astorit ende mister, u falsifikuan dokumentet

07/07/2019

17:56 | 7 Korrik 2019 17:56 | 7 Korrik 2019 Një raport i ri pretendon se policia po heton mjekët për falsifikimin e raporteve mjekësore ... Read More