Tag: 1801

Coutinho e Arthur të hapur për rikthimin e Neymar tek Barca

23/06/2019

18:01 | 23 Qershor 2019 18:01 | 23 Qershor 2019 Rikthimi i Neymar JR tek skuadra e Barcelonës është tema që po gëzon hapësira më ... Read More

Man City apo Bayern Munich? Kjo është dëshira e Rodri

21/06/2019

18:01 | 21 Qershor 2019 18:01 | 21 Qershor 2019 Mesfushori i Atletico Madrid, Rodrigo Hernandez – Rodri, është një nga lojtarët më të përfolur ... Read More

Festa madhështore e Liverpoolit

02/06/2019

18:01 | 2 Qershor 2019 18:01 | 2 Qershor 2019 Skuadra e Liverpoolit momente më parë ka ateruar në Angli, ku ka nisur festën me ... Read More

E ardhmja e Valverde tek Barca? Kjo është përgjigja e Messi

24/05/2019

18:01 | 24 Maj 2019 18:01 | 24 Maj 2019 Paraqitja e Lionel Messit në konferencën për shtyp ka tërhequr vëmendje të madhe në të ... Read More

Enrique vazhdon me mungesat, federata e Spanjës merr vendim për të

17/05/2019

18:01 | 17 Maj 2019 18:01 | 17 Maj 2019 Selektori i Spanjës, Luis Enrique, po vazhdon të ketë mbështetjen e federatës spanjolle, edhe përkundër ... Read More

Adelina Tahiri përkrahë Maqedoninë në ‘Eurovision’

17/05/2019

18:01 | 17 Maj 2019 18:01 | 17 Maj 2019 Adelina Tahiri ka zgjedhur Tamara Todevska si këngëtaren që duhet përkrahur këtë edicion të ‘Eurovision’ ... Read More

Kyrgios tradhtohet nga nervat, përplas karrigen dhe largohet nga fusha

16/05/2019

18:01 | 16 Maj 2019 18:01 | 16 Maj 2019 Një nga ‘reketët’ më të mirë në botën e tenisit aktualisht, Nick Kyrgios, është shfaqur ... Read More

Tifozët e Liverpool e përjetojnë rëndë humbjen e titullit

12/05/2019

18:01 | 12 Maj 2019 18:01 | 12 Maj 2019 Edhe pse tubuan 97 pikë, Liverpooli nuk arriti të shpallej kampion në Premier Ligë. Titulli ... Read More

Talenti italian ‘shuan’ Liverpoolin, nuk largohet nga Italia

06/05/2019

18:01 | 05/06/2019 Skuadra e Liverpool është duke monitoruar një yll në rritje, në Itali. Sandro Tonali, i cili luan me skuadrën e Brescia është ... Read More