Tag: 1801

Klea tregon si arriti t’ia rrëmbente zemrën Elgiti

12/09/2019

18:01 | 12 Shtator 2019 18:01 | 12 Shtator 2019 Klea Huta ka treguar se si ia mori zemrën Elgit Doda. Klea Huta dhe Elgit ... Read More

Ka shpresë për Neymarin, ja si mund të transferohet te Barcelona

04/09/2019

18:01 | 4 Shtator 2019 18:01 | 4 Shtator 2019 Çështja Neymar nuk ka përfunduar. Ylli brazilian Neymar, duket se ka vendosur të mbetet lojtari ... Read More

Pas ndarjes, Bella Hadid dhe The Weeknd takohen në një klub nate

17/08/2019

18:01 | 17 Gusht 2019 18:01 | 17 Gusht 2019 Bella Hadid dhe The Weeknd javë më parë i kishin dhënë fund lidhjes. Bella Hadid ... Read More

Lewandowski shpërthen me kritika ndaj drejtuesve të Bayern

07/08/2019

18:01 | 7 Gusht 2019 18:01 | 7 Gusht 2019 Sulmuesi i Bayern Munich, Robert Lewandowski ka kritikuar biznesin e transferimeve të klubit të tij ... Read More

Ronaldo e ka telefonuar Dybalan dhe i ka dhënë një këshillë interesante

03/08/2019

18:01 | 3 Gusht 2019 18:01 | 3 Gusht 2019 Nëse Paulo Dybala dëshiron të bëhet kampion ai duhet të bashkohet me Manchester United, sipas ... Read More

Të mërkurën shorti për kampionatin e ri

29/07/2019

18:01 | 29 Korrik 2019 18:01 | 29 Korrik 2019 Të mërkurën, më 31 korrik, në selinë e FFK-së do të bëhet tërheqja e shortit ... Read More

Kështu dukeshin në adoleshencë disa nga emrat e njohur të estradës 

24/07/2019

18:01 | 24 Korrik 2019 18:01 | 24 Korrik 2019 Janë publikuar foto të rralla të disa prej emrave të njohur të estradës kur ishin ... Read More

Nushi entuziazmon fansat me këtë paralajmërim

19/07/2019

18:01 | 19 Korrik 2019 18:01 | 19 Korrik 2019 Nushi ka një befasi për fansat e tij. Nushi është një emër i ri në ... Read More

ZYRTARE: Real Madrid më 10 korrik prezanton transferimin e ri

05/07/2019

18:01 | 5 Korrik 2019 18:01 | 5 Korrik 2019 Real Madrid do të prezantojë zyrtarisht Eder Militaon si lojtar të ri të ‘Los Blancos’ ... Read More

Coutinho e Arthur të hapur për rikthimin e Neymar tek Barca

23/06/2019

18:01 | 23 Qershor 2019 18:01 | 23 Qershor 2019 Rikthimi i Neymar JR tek skuadra e Barcelonës është tema që po gëzon hapësira më ... Read More

Man City apo Bayern Munich? Kjo është dëshira e Rodri

21/06/2019

18:01 | 21 Qershor 2019 18:01 | 21 Qershor 2019 Mesfushori i Atletico Madrid, Rodrigo Hernandez – Rodri, është një nga lojtarët më të përfolur ... Read More

Festa madhështore e Liverpoolit

02/06/2019

18:01 | 2 Qershor 2019 18:01 | 2 Qershor 2019 Skuadra e Liverpoolit momente më parë ka ateruar në Angli, ku ka nisur festën me ... Read More