Tag: 1802

Baby G i jep fund lidhjes?

11/07/2019

18:02 | 11 Korrik 2019 18:02 | 11 Korrik 2019 Duket se Baby G dhe i dashuri i saj i kanë ndarë rrugët. Baby G ... Read More

Chelsea e refuzon edhe ofertën e katërt të Bayernit për yllin e tyre

28/06/2019

18:02 | 28 Qershor 2019 18:02 | 28 Qershor 2019 Chelsea ka refuzuar ofertën e katërt të Bayern Munich për Callum Hudon Odoi, që besohet ... Read More

Zvicra 0-0 Anglia*, notat e lojtarëve

09/06/2019

18:02 | 9 Qershor 2019 18:02 | 9 Qershor 2019 Anglia arriti të mposhte Zvicrën falë penalltive, për ta marrë edhe vendin e tretë në ... Read More