Tag: 1804

Vidal apo Rakitic? Ja kë preferon Conte

28/10/2019

18:04 | 28 Tetor 2019 18:04 | 28 Tetor 2019 Arturo Vidal dhe Ivan Rakitic janë dy yjet e Barcelonës që po lidhen me një ... Read More

Miriam Canin e ka zbukuruar akoma më shumë shtatzënia, kështu duket

23/10/2019

18:04 | 23 Tetor 2019 Foto: Instagram 18:04 | 23 Tetor 2019 Miriam Cani dhe Alban Skënderaj do të bëhen sërish prindër. Këngëtari Alban Skënderaj ... Read More

Formacionet zyrtare: Galatasaray – Fenerbahce

28/09/2019

18:04 | 28 Shtator 2019 18:04 | 28 Shtator 2019 Janë publikuar formacionet zyrtare për super derbin Galatasaray – Fenerbahce. Në kuadër të Superligës së ... Read More

Formacionet zyrtare: Roma – Atalanta

25/09/2019

18:04 | 25 Shtator 2019 18:04 | 25 Shtator 2019 Një përballje jashtëzakonisht interesante do të zhvillohet në stadiumin ‘Olimpico’, ku Roma do të takohet ... Read More

Vedat Bajrami takohet me aktorin turk Tolgahan Sayisman, ka disa fjalë

25/09/2019

18:04 | 25 Shtator 2019 Foto: Instagram 18:04 | 25 Shtator 2019 Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman, e ka vizituar sërish Kosovën. Aktori i ... Read More

ZYRTARE: Navas kalon tek PSG

02/09/2019

18:04 | 09/02/2019 Është zyrtarizuar transferimi i Keylor Navas tek PSG. Paris Saint Germain ka arritur marrëveshje me portierin e Real Madrid, Keylor Navas, raporton ... Read More

ZYRTARE: Andy Carroll bën rikthim emocionues te ish skuadra e tij

08/08/2019

18:04 | 8 Gusht 2019 18:04 | 8 Gusht 2019 Andy Carroll është rikthyer në ish ekipin e tij, Newcastle United, tetë vjet pas largimit. ... Read More

Almeda Abazi hap arkivën, ‘kthehet’ në fëmijëri

28/07/2019

18:04 | 28 Korrik 2019 18:04 | 28 Korrik 2019 Almeda Abazi ka publikuar një seri fotografish nga fëmijëria. Almeda Abazi e cila muaj më ... Read More

ZYRTARE: Pefqeli prezantohet te KF Llapi

19/07/2019

18:04 | 19 Korrik 2019 18:04 | 19 Korrik 2019 Mërgim Pefqeli është zyrtarizuar te skuadra e KF Llapit. Pak kohë pas njoftimit për largim ... Read More

Ish-trajnerja e Florijana Ismailit: Lutem dhe shpresoj për një mrekulli

30/06/2019

18:04 | 30 Qershor 2019 18:04 | 30 Qershor 2019 Florijana Ismaili u zhduk që nga e shtuna në Liqenin e Como. Pas kërkimeve në ... Read More

Fundi dramatik, Charlton shokon Sunderlandin dhe ngjitet në Championship

26/05/2019

18:04 | 26 Maj 2019 18:04 | 26 Maj 2019 Charlton Athletic ka siguruar ngjitjen në Championship, pas fundit dramatik në ndeshjen finale të ‘’play-off’’ ... Read More

Do të befasoheni me këtë fotografi, Besim Dina shfaq muskujt

18/05/2019

18:04 | 18 Maj 2019 18:04 | 18 Maj 2019 Moderatori i njohur shfaqet në formë tejet të mirë fizike. Moderatori dhe producenti i emisionit ... Read More