Tag: 1804

ZYRTARE: Navas kalon tek PSG

02/09/2019

18:04 | 09/02/2019 Është zyrtarizuar transferimi i Keylor Navas tek PSG. Paris Saint Germain ka arritur marrëveshje me portierin e Real Madrid, Keylor Navas, raporton ... Read More

ZYRTARE: Andy Carroll bën rikthim emocionues te ish skuadra e tij

08/08/2019

18:04 | 8 Gusht 2019 18:04 | 8 Gusht 2019 Andy Carroll është rikthyer në ish ekipin e tij, Newcastle United, tetë vjet pas largimit. ... Read More

Almeda Abazi hap arkivën, ‘kthehet’ në fëmijëri

28/07/2019

18:04 | 28 Korrik 2019 18:04 | 28 Korrik 2019 Almeda Abazi ka publikuar një seri fotografish nga fëmijëria. Almeda Abazi e cila muaj më ... Read More

ZYRTARE: Pefqeli prezantohet te KF Llapi

19/07/2019

18:04 | 19 Korrik 2019 18:04 | 19 Korrik 2019 Mërgim Pefqeli është zyrtarizuar te skuadra e KF Llapit. Pak kohë pas njoftimit për largim ... Read More

Ish-trajnerja e Florijana Ismailit: Lutem dhe shpresoj për një mrekulli

30/06/2019

18:04 | 30 Qershor 2019 18:04 | 30 Qershor 2019 Florijana Ismaili u zhduk që nga e shtuna në Liqenin e Como. Pas kërkimeve në ... Read More

Fundi dramatik, Charlton shokon Sunderlandin dhe ngjitet në Championship

26/05/2019

18:04 | 26 Maj 2019 18:04 | 26 Maj 2019 Charlton Athletic ka siguruar ngjitjen në Championship, pas fundit dramatik në ndeshjen finale të ‘’play-off’’ ... Read More

Do të befasoheni me këtë fotografi, Besim Dina shfaq muskujt

18/05/2019

18:04 | 18 Maj 2019 18:04 | 18 Maj 2019 Moderatori i njohur shfaqet në formë tejet të mirë fizike. Moderatori dhe producenti i emisionit ... Read More

Diellza Kolgeci në top formë, tregon barkun e rrumbullakosur 

14/04/2019

18:04 | 04/14/2019 Diellza Kolgeci është në muajin e tetë të shtatzënisë. Bukuroshja shqiptare, Diellza Kolgeci dhe basketbollisti Fisnik Rugova janë në pritje të fëmijës ... Read More

Tetë thëniet më të jashtëzakonshme të Napoleon Bonapartes

16/01/2019

Napoleon Bonaparta (1769 – 1821) ka qenë perandor i francezëve nga viti 1804 deri në vitin 1814 dhe pastaj prapë për një periudhë të shkurtë ... Read More