Tag: 1816

Miley Cyrus në momente intime me të dashurin

01/11/2019

18:16 | 11/01/2019 Miley Cyrus ka publikuar momente intime me të dashurin. Miley Cyrus pas dy lidhjeve të fundit të dështuara, filloi romancë me Cody ... Read More

Mourinho dhe Neymar tek Barcelona? Ky është komenti i Iniesta

01/11/2019

18:16 | 1 Nentor 2019 18:16 | 1 Nentor 2019 Andres Iniesta ka dhënë mendimin e tij mbi kalimin e mundshëm të Neymar dhe Jose ... Read More

Scaloni publikon listën, Messi rikthehet te Argjentina

31/10/2019

18:16 | 31 Tetor 2019 18:16 | 31 Tetor 2019 Lionel Messi është rikthyer në Kombëtaren e Argjentinës. Kombëtarja e Argjentinës në mesin e muajit ... Read More

Spanja e artë: Del Bosque tregon se si menaxhoi me rivalitetin Barca – Real brenda kombëtares

26/10/2019

18:16 | 26 Tetor 2019 18:16 | 26 Tetor 2019 Vicente del Bosque ishte selektori që drejtoi kombëtaren e Spanjës drejt sukseseve të mëdha në ... Read More

Dafina provokon e shtrirë në shtrat e me këmbë lart

18/10/2019

18:16 | 10/18/2019 Dafina Zeqiri vjen tejet atraktive në paraqitjen e radhës. Dafina Zeqiri është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht sjell ... Read More

Shqipëri U21 – Kosovë U21: Challandes në ‘Elbasan Arena’

15/10/2019

18:16 | 15 Tetor 2019 18:16 | 15 Tetor 2019 Kanë mbetur më pak se një orë para fillimit të ndeshjes Shqipëri U21 – Kosovë ... Read More

Forma e dobët e Man Utd bën që Chevrolet të kërkojë shkëputjen e kontratës – priten humbje të mëdha

11/10/2019

18:16 | 11 Tetor 2019 18:16 | 11 Tetor 2019 Chevrolet janë të pakënaqur me formën e Manchester United dhe nuk duan të vazhdojnë marrëveshjen ... Read More

Justin tani këngë për Haileyn

05/10/2019

18:16 | 5 Tetor 2019 18:16 | 5 Tetor 2019 Justin Bieber pas dasmës ia kushtoi edhe një këngë bashkëshortes. Dy emrat më të përmendur ... Read More

Zbulohen pamje nga dhoma e zhveshjes së Barcelonës, pas demolimit në ‘Anfield’

04/10/2019

18:16 | 4 Tetor 2019 18:16 | 4 Tetor 2019 Janë publikuar disa pamje interesante të lojtarëve të Barcelonës, në dhomat e zhveshjes në ‘Anfield’, ... Read More

Vazhdojnë telashet tek Real Madrid – Zidane nevrikos bordin drejtues me vendimin e fundit

20/09/2019

18:16 | 20 Shtator 2019 18:16 | 20 Shtator 2019 Zinedine Zidane dhe bordi drejtues i Real Madrid duket se janë në luftë. Fillimi i ... Read More

Gjithçka nisi me Letoninë, 15 ndeshje pa humbje për Kosovën

07/09/2019

18:16 | 7 Shtator 2019 18:16 | 7 Shtator 2019 Kombëtarja e Kosovës po kalon në momentet më të mira të saj, që kur është ... Read More

Sneijder pensionohet nga futbolli

12/08/2019

18:16 | 12 Gusht 2019 18:16 | 12 Gusht 2019 Ylli holandez i futbollit, Wesley Sneijder, i ka dhënë fund karrierës së tij prej futbollisti. ... Read More