Tag: 1822

S’ka album që nga 2015, por është këngëtari më i paguar i dekadës

29/12/2019

18:22 | 29 Dhjetor 2019 18:22 | 29 Dhjetor 2019 Përveç listës standarde të yjeve të muzikës më të paguar të vitit, revista ‘Forbes’ ka ... Read More

‘Tiks.app’ me njoftim zyrtar për biletat e ndeshjes Çeki – Kosovë

18/10/2019

18:22 | 18 Tetor 2019 18:22 | 18 Tetor 2019 Më 14 nëntor Kombëtarja e Kosovës zhvillon ndoshta ndeshjen më të rëndësishme në historinë e ... Read More

Reus: Dortmund mezi pret përballjen me Messin

16/09/2019

18:22 | 16 Shtator 2019 18:22 | 16 Shtator 2019 Lionel Messi u emërua në skuadrën e Barcelonës për ndeshjen e së martës në Ligën ... Read More

Skerdi publikon bashkëpunimin me Mimoza Shkodrën

01/07/2019

18:22 | 1 Korrik 2019 18:22 | 1 Korrik 2019 ‘T’lutem’ titullohet dueti mes tyre. Skerdi dhe Mimoza Shkodra kanë publikuar bashkëpunimin e shumë pritur ... Read More

Bale – Real Madrid, vazhdojnë problemet

28/06/2019

18:22 | 28 Qershor 2019 18:22 | 28 Qershor 2019 Shpresat e Real Madridit për të shitur Gareth Bale këtë verë po zbehen gjithnjë e ... Read More

‘Më fal’ kënga më e re nga Gena

15/06/2019

18:22 | 15 Qershor 2019 18:22 | 15 Qershor 2019 Gena ka publikuar videoprojektin e ri. Gena sapo ka sjellur videoklipin e tij më të ... Read More

KF Vëllaznimi hap akademinë e klubit, merr pjesë edhe Lorik Cana

13/06/2019

18:22 | 13 Qershor 2019 18:22 | 13 Qershor 2019 Një lajm i mirë për futbollin në Gjakovë dhe jo vetëm. KF Vëllaznimi sot hapur ... Read More

Sa i kushtoi Joshuas humbja shokuese nga Ruiz Jr?

02/06/2019

18:22 | 2 Qershor 2019 18:22 | 2 Qershor 2019 Anthony Joshua ishte i gatshëm të fitonte milion euro mbrëmë, por u shokua nga Andy ... Read More

Historia pas përqafimit emocional mes Tottit dhe De Rossit

31/05/2019

18:22 | 31 Maj 2019 18:22 | 31 Maj 2019 Kanë kaluar pesë ditë nga lamtumira emocionale e Daniele De Rossit, që zhvilloi ndeshjen e ... Read More

Kjo është lista e klubeve që kërkojnë Vedat Muriqin

28/05/2019

18:22 | 28 Maj 2019 18:22 | 28 Maj 2019 Sulmuesi i Rizespor, Vedat Muriqi, ka rënë në radarin e disa top klubeve më të ... Read More

Shpat Kasapi vjen me një bashkëpunim me këtë këngëtare

06/05/2019

18:22 | 6 Maj 2019 18:22 | 6 Maj 2019 Shpat Kasapi ka zbuluar këngëtaren me të cilën ka filluar punimet për një duet. Shpat ... Read More