Tag: 1824

“Zemër” e Dhurata Dorës me Soolking thyen një tjetër rekord

23/07/2019

18:24 | 23 Korrik 2019 18:24 | 23 Korrik 2019 Dhurata Dora dhe Soolking po vazhdojnë të thyejnë rekorde me këngën e përbashkët. Këngëtarja Dhurata ... Read More

Bebe Rexha po vjen me duet me grupin e njohur, zbulon datën e publikimit

28/05/2019

18:24 | 28 Maj 2019 18:24 | 28 Maj 2019 Bebe Rexha përmes rrjeteve sociale ka zbuluar befasinë që po përgatit për fansat. Bebe Rexha ... Read More

Rezultate befasuese edhe në Ligën e Parë të Kosovës

15/05/2019

18:24 | 15 Maj 2019 18:24 | 15 Maj 2019 Një sezon shumë interesant është duke u zhvilluar edhe në Ligën e Parë të Kosovës. ... Read More

Ava Max uron nënën e saj me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Nënës

12/05/2019

18:24 | 12 Maj 2019 18:24 | 12 Maj 2019 Këngëtarja shqiptare përmes një postimi uron nënën e saj. Ava Max këngëtarja me origjinë shqiptare ... Read More