Tag: 1829

Armendi pas finales së “Kënga Magjike”: Nuk duhet të merren parasysh votat e publikut

08/12/2019

18:29 | 8 Dhjetor 2019 18:29 | 8 Dhjetor 2019 Armend Rexhepagiqi ka folur pas finales së “Kënga Magjike”. Pas finales së “Kënga Magjike”, në ... Read More

Humbja nga Wolves, kjo është deklarata e Guardiolas

06/10/2019

18:29 | 10/06/2019 Pep Guardiola pranon se Manchester City kishte një “ditë të keqe” në humbjen e tyre 2-0 ndaj Wolves, çka i kontribuan Liverpoolit ... Read More

Arbenita Ismajli mahnit me imazhin e fundit nga dhoma e gjumit

28/09/2019

18:29 | 28 Shtator 2019 18:29 | 28 Shtator 2019 Arbenita Ismajli është emër shumë i lakuar në mediat rozë. Arbenita Ismajli ka qenë një ... Read More

Më 5 tetor, meçi i shumëpritur i Xhoxhajt me boksierin serb

24/09/2019

18:29 | 24 Shtator 2019 18:29 | 24 Shtator 2019 Boksieri me origjinë nga Kosova, Labinot Xhoxhaj, të shtunën më 5 Tetor e zhvillon meçin ... Read More

Ronaldo do të mungojë kundër Brescias

23/09/2019

18:29 | 23 Shtator 2019 18:29 | 23 Shtator 2019 Juventus do të paraqitet pa Cristiano Ronaldon në ndeshjen kundër Brescia. Skuadra e Juventus nuk ... Read More

Kjo është këshilla e Kejvinës për forma perfekte trupore

19/09/2019

18:29 | 19 Shtator 2019 18:29 | 19 Shtator 2019 Kejvina Kthella ka treguar ‘sekretin’ e formave perfekte. Kejvina Kthella ka ndarë me ndjekësit një ... Read More

David Silva mund të transferohet larg Evropës?

19/09/2019

18:29 | 19 Shtator 2019 18:29 | 19 Shtator 2019 Legjenda e Manchester City, David Silva, mund të mos e ketë të gjatë aventurën në ... Read More

U tha se ishte arsyeja e mungesës së Marinës në ekran, ja çfarë Geti pasi u konfirmua rikthimi i saj

03/09/2019

18:29 | 3 Shtator 2019 18:29 | 3 Shtator 2019 Getoar Selimi ka reaguar pas konfirmimit të lajmit për rikthimin e Marinës në ekran. Marina ... Read More

ZYRTARE: Samir Ujkani transferohet në Serie A

02/09/2019

18:29 | 2 Shtator 2019 18:29 | 2 Shtator 2019 Samir Ujkani është bërë me skuadër të re. Portieri i kombëtares së Kosovës, Samir Ujkani, ... Read More

Man City në krizë, Laporten pritet ta zëvendësojë një mesfushor

01/09/2019

18:29 | 1 Shtator 2019 18:29 | 1 Shtator 2019 Aymeric Laporte pësoi lëndim të rëndë në fitoren 4-0 ndaj Brighton dje, dhe Manchester City ... Read More

Presidenti i mundshëm i Barcelonës: Nuk e kuptoj pse klubi dëshiron Neymarin

28/08/2019

18:29 | 28 Gusht 2019 18:29 | 28 Gusht 2019 Toni Freixa, dikur drejtor dhe kandidat presidencial për ta marrë në pronësi Barcelonën, nuk është ... Read More

Griezmann për golin e dytë kundër Betisit: Unë e pashë Messin në stërvitje

26/08/2019

18:29 | 26 Gusht 2019 18:29 | 26 Gusht 2019 Barcelona ka shënuar fitoren e parë në La Liga, duke e mposhtur 5:2 Real Betisin ... Read More