Tag: 1830

Flet prindi i Tianit: Veç Zoti që e ka ruajtur djalin, mbrëmë ka fjetur në pyll

22/08/2020

Tian Krasniqi, 2 vjeçar, nga fshati Tërpeza e komunës së Malishevës kishte dal dje nga shtëpia në ora 18:30, i cili humbi rrugën për t’u ... Read More

Shkencëtarët kanë gjetur diçka të çuditshme në eshtrat e të rinjve

20/11/2019

Hulumtuesit kanë gjetur në Universitetin e Australisë se të rinjtë kryesisht nga mosha 18-30 vjeç, janë duke e zhvilluar një rritje të çuditshme në anën ... Read More

Anwar Hadid krenar me paraqitjen e Duas në mbrëmjen e ‘MTV EMA 2019’

04/11/2019

18:30 | 4 Nentor 2019 18:30 | 4 Nentor 2019 Dua Lipa ishte nga emrat e dalluar natën e mbrëmshme. Dua Lipa ishte prezent në ... Read More

Conte flet para ndeshjes së madhe kundër Juventus: Duhet të kemi dëshirë dhe guxim

05/10/2019

18:30 | 5 Tetor 2019 18:30 | 5 Tetor 2019 Antonio Conte ka dhënë komentet e tij para ndeshjes së madhe kundër Juventus. ‘Derby d’Italia’ ... Read More

Valverde: Aktivizimi i Ansu Fati me Spanjën humbje e madhe për Barcelonën

20/09/2019

18:30 | 20 Shtator 2019 18:30 | 20 Shtator 2019 Trajneri i Barcelonës, Valverde, ka komentuar përsëri lidhur me Ansu Fati. Fati është 16 vjeçari ... Read More

Wenger: Do të doja që në këtë ndeshje të Arsenalit të kishte VAR

04/09/2019

18:30 | 4 Shtator 2019 18:30 | 4 Shtator 2019 Arsene Wenger ka arritur suksese të mëdha te Arsenal, gjatë drejtimin të kësaj skuadre për ... Read More

Lanzini rinovon kontratën me West Ham

30/08/2019

18:30 | 30 Gusht 2019 18:30 | 30 Gusht 2019 West Ham United ka dhënë një lajm mjaft të gëzueshëm për tifozët e skuadrës. Ylli ... Read More

Pensionohet ish-lojtari i Chelseat dhe Man Cityt

24/08/2019

18:30 | 24 Gusht 2019 18:30 | 24 Gusht 2019 Ish-anësori i Anglisë, Shaun Wright-Phillips ka njoftuar pensionimin e tij nga futbolli në moshën 37 ... Read More

Katastrofa e Katarit 2022: 1200 punëtorë të vdekur, 4 muaj të papaguar

20/08/2019

18:30 | 20 Gusht 2019 18:30 | 20 Gusht 2019 Disa grupe të të drejtave të njeriut kanë akuzuar një avokat të Katarit dhe panelin ... Read More

ZYRTARE: Giovani Lo Celso i bashkohet Tottenhamit

08/08/2019

18:30 | 8 Gusht 2019 18:30 | 8 Gusht 2019 Giovani Lo Celso i është bashkuar skuadrës së Tottenham Hotspur. Mesfushori i talentuar 23 vjeçar, ... Read More

Juve po punon në mbylljen e marrëveshjes për shkëmbimin Cancelo – Danilo

02/08/2019

18:30 | 2 Gusht 2019 18:30 | 2 Gusht 2019  Juventus duket se janë të interesuar të mbyllin sa më parë marrëveshjen për shkëmbimin mes ... Read More

Berisha: Kam zgjedhur Kosovën për t’iu dërguar këtë mesazh të rinjve

28/07/2019

18:30 | 28 Korrik 2019 18:30 | 28 Korrik 2019 Janë bërë gati tri vite nga koha kur Valon Berisha zgjodhi të përfaqësonte Kosovën. 26 ... Read More