Tag: 1844

Lajm i keq për Liverpoolin e Tottenhamin nga presidenti i Lyon

03/12/2019

18:44 | 3 Dhjetor 2019 18:44 | 3 Dhjetor 2019 Presidenti i Lyonit, Jean-Michel Aulas ka thënë se klubi synon të bëjë një ofertë të ... Read More

ZYRTARE: UEFA dënon Bullgarinë dhe Anglinë, pas skandaleve në Sofje

15/10/2019

18:44 | 15 Tetor 2019 18:44 | 15 Tetor 2019 UEFA ka marrë masa ndaj kombëtares së Bullgarisë dhe asaj të Anglisë. Ndeshja e luajtur ... Read More

Fellaini: Man Utd u nxitua me shkarkimin e Mourinhos

11/10/2019

18:44 | 11 Tetor 2019 18:44 | 11 Tetor 2019 Marouane Fellaini beson se shkarkimi i Mourinho nuk ishte vendimi i duhur nga Man Utd. ... Read More

Dëmtimi i Lloris: Portieri jashtë fushave të blerta deri në vitin 2020

07/10/2019

18:44 | 7 Tetor 2019 18:44 | 7 Tetor 2019 Hugo Lloris ka pësuar një dëmtim mjaft të rëndë gjatë këtij vikendi, në ndeshjen kundër ... Read More

Valverde tregon gjithçka para ndeshjes kundër Sevillas

05/10/2019

18:44 | 5 Tetor 2019 18:44 | 5 Tetor 2019 Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka dhënë të gjitha komentet e tij para ndeshjes kundër ... Read More

Greta publikon pamje nga ndeja që organizoi për ditëlindjen e saj

27/09/2019

18:44 | 27 Shtator 2019 18:44 | 27 Shtator 2019 Greta Koçi solli imazhe të reja nga festa për ditëlindjen e saj. Greta Koçi ka ... Read More

Man Utd me goditjen më të madhe në janar, transferon Eriksenin

27/09/2019

18:44 | 27 Shtator 2019 18:44 | 27 Shtator 2019 Manchester United po shqyrtojnë një lëvizje të mundshme të mesfushorit të Tottenham, Christian Eriksen, gjatë ... Read More

Nga pushimet në Francë, Fjolla duket atraktive e veshur në të zeza

26/09/2019

18:44 | 26 Shtator 2019 18:44 | 26 Shtator 2019 Fjolla Morina po shijon pushimet në Francë. Fjolla Morina së fundi ka udhëtuar bashkë me ... Read More

Ariana Grande, Miley Cyrus dhe Lana Del Rey publikojnë klipin e “Don’t Call Me Angel”

20/09/2019

18:44 | 20 Shtator 2019 18:44 | 20 Shtator 2019 Tri artistet e njohura sollën hitin e ri. Ariana Grande, Miley Cyrus dhe Lana Del ... Read More

Bella ‘harron’ Weekndin, puthet me një kafshë

15/09/2019

18:44 | 15 Shtator 2019 18:44 | 15 Shtator 2019 Bella Hadid ka habitur të gjithë me postimin e fundit. Bella Hadid ka publikuar disa ... Read More

Fansat janë të bindur se Rihanna është shtatzënë, ja fotot që po bëjnë xhiron

13/09/2019

18:44 | 13 Shtator 2019 18:44 | 13 Shtator 2019 Fansat e Rihannës mendojnë se këngëtarja është në pritje të ëmbël. Rihanna ka kohë që ... Read More

“Ushqim kinez”, projekti i ri muzikor nga Shaolin Gang

06/09/2019

18:44 | 6 Shtator 2019 18:44 | 6 Shtator 2019 Shaolin Gang kanë publikuar këngën e re. Shaolin Gang kanë lansuar projektin e tyre më ... Read More