Tag: 1845

10 lojtarët më të mirë në historinë e NBA që kurrë nuk fituan një titull kampioni

15/12/2019

18:45 | 15 Dhjetor 2019 18:45 | 15 Dhjetor 2019 NBA ka prodhuar basketbollistët më të mirë në histori. Emra si Michael Jordan, Scottie Pippen, ... Read More

Udhëtimi te Leverkusen, Sarri lë jashtë yllin e skuadrës

10/12/2019

18:45 | 10 Dhjetor 2019 18:45 | 10 Dhjetor 2019 Juventus udhëton për në Gjermani për ndeshjen e fundit në grupe të Ligës së Kampionëve ... Read More

Foto nga të rrallat kjo e Loredanës me nënën

23/11/2019

18:45 | 23 Nentor 2019 18:45 | 23 Nentor 2019 Loredana ka publikuar një imazh me të ëmën e saj. Loredana edhe pse e përdor ... Read More

ZYRTARE: Alex në Moto GP me Honda, shok skuadre me vëllain Marc Marquez

18/11/2019

18:45 | 18 Nentor 2019 18:45 | 18 Nentor 2019 Alex Marquez do të jetë piloti i ri në Moto GP. Vëllai i Marc Marquez, ... Read More

Mbappe dhe Neymar në klub nate me bukuroshet shqiptare

03/11/2019

18:45 | 3 Nentor 2019 18:45 | 3 Nentor 2019 Yjet e futbollit të fascinuar pas shqiptareve. Javë më parë ishte futbollisti i Real Madridit, ... Read More

Kështu mund të duket formacioni i Mourinhos te Arsenal

31/10/2019

18:45 | 31 Tetor 2019 18:45 | 31 Tetor 2019 Mund të duket e çuditshme, por emri i Jose Mourinhos vazhdon të lidhet me Arsenalin ... Read More

Remzie Osmani jep lajmin e mirë: Do të bëhem gjyshe

25/10/2019

18:45 | 25 Tetor 2019 18:45 | 25 Tetor 2019 Këngëtarja e njohur nga Kosova, Remzie Osmani ishte e ftuara e kësaj jave në emisionin ... Read More

ZYRTARE: PSG tregon sa gjatë do të mungojë Neymar

14/10/2019

18:45 | 14 Tetor 2019 18:45 | 14 Tetor 2019 PSG assesi nuk po arrin të marrë lajme të mira nga Neymar. Lojtari është kthyer ... Read More

Ndiqeni LIVE ndeshjen Estoni – Kosovë

08/10/2019

18:45 | 8 Tetor 2019 18:45 | 8 Tetor 2019 Në ora 18:15 ka nisur ndeshja e femrave mes Estonisë dhe Kosovës në kualifikimet për ... Read More

Nga askund – Real Madrid synon t’i bashkohet NBA

13/09/2019

18:45 | 13 Shtator 2019 18:45 | 13 Shtator 2019 Presidenti i Real Madrid, Florentino Perez, ka një ide të ‘çmendur’. Perez ëndërron që ta ... Read More

Katër gjigantët e Evropës pas Vedat Muriqit

09/09/2019

18:45 | 9 Shtator 2019 18:45 | 9 Shtator 2019 Vedat Muriqi ka tërhequr vëmendje të madhe edhe tek gjigantët e Evropës. Katër skuadra të ... Read More

Konfirmon Valverde: Messi jashtë fushave deri pas ndeshjeve të kombëtareve

30/08/2019

18:45 | 30 Gusht 2019 18:45 | 30 Gusht 2019 Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka konfirmuar lajmin e hidhur për mungesën e Lionel Messi. ... Read More