Tag: 1847

Joshua: Nëse ndeshem me Wilder, do ta nokautoja brenda gjashtë raundeve

03/01/2020

18:47 | 3 Janar 2020 18:47 | 3 Janar 2020 Anthony Joshua ka dhënë parashikimet e tij, për duelin e mundshëm me Deontay Wilder. 2020 ... Read More

Rina Balaj dhe Sin Boy publikojnë këngën “Meredith”

27/12/2019

18:47 | 27 Dhjetor 2019 Foto Instagram 18:47 | 27 Dhjetor 2019 Rina Balaj dhe Sin Boy publikuan duetin e ri. Rina Balaj edhe kësaj ... Read More

Oriola më joshëse se kurrë më parë në rroba banje të kuqe në fotosesionin e ri

26/12/2019

18:47 | 26 Dhjetor 2019 Foto: Instagram 18:47 | 26 Dhjetor 2019 Oriola Marashi ka realizuar fotosesion të ri. Oriola Marashi është shumë aktive në ... Read More

Zidane hedh poshtë mundësinë për largimin e Vinicius

29/11/2019

18:47 | 29 Nentor 2019 18:47 | 29 Nentor 2019 Vinicius Junior nuk do të largohet nga Real Madrid. Trajneri i ‘Los Blancos’, Zinedine Zidane, ... Read More

FC Astana befason Man Unitedin

28/11/2019

18:47 | 28 Nentor 2019 18:47 | 28 Nentor 2019 FC Astana ka befasuar Manchester United, duke e mposhtur 2:1 në Ligën e Evropës. Jesse ... Read More

Guardiola do të qëndrojë tek Man City, por nuk pritet të rinovojë kontratën

25/11/2019

18:47 | 25 Nentor 2019 18:47 | 25 Nentor 2019 Pep Guardiola do të vazhdojë rrugëtimin e tij me Manchester City. Trajneri spanjoll ka bërë ... Read More

Luana përlotet në mes të emisionit

24/11/2019

18:47 | 24 Nentor 2019 18:47 | 24 Nentor 2019 Luana flet për periudhën e vështirë të rritjes pa baba. Moderatorja e njohur Luana Vjollca ... Read More

Trim Jetullahu dhe Fatima Ymeri sjellin projektin “Amore”

22/11/2019

18:47 | 22 Nentor 2019 Foto: Sc/ YouTube 18:47 | 22 Nentor 2019 Trim Jetullahu ka publikuar duetin e ri. Trim Jetullahu, ashtu siç i ... Read More

Kimmich, transferimi i ëndrrave për Barcelonën

22/11/2019

18:47 | 22 Nentor 2019 18:47 | 22 Nentor 2019 Joshua Kimmich do të ishte transferimi i ëndrrave për skuadrën e Barcelonës. Skuadra katalane është ... Read More

Moreno u shkarkua në mënyrë surprizuese, lojtarët e Spanjës shpërthyen në lot

19/11/2019

18:47 | 19 Nentor 2019 18:47 | 19 Nentor 2019 Lojtarët e Spanjës ishin në lot të hënën në mbrëmje kur Robert Moreno njoftoi skuadrën ... Read More

“Princesha e vëllaut tonë” nga Shyhretja dhe Engji, ‘tending’ në këtë shtet

08/11/2019

18:47 | 8 Nentor 2019 Foto: Instagram 18:47 | 8 Nentor 2019 Kënga e re e Shyhretes dhe Engjit po pëlqehet shumë nga fansat e ... Read More

Sarri: Juve e pa si punë të lehtë Leccen

26/10/2019

18:47 | 26 Tetor 2019 18:47 | 26 Tetor 2019 Maurizio Sarri ka dhënë komentet e tij pas barazimit të Juventus kundër Lecce. Juventus ka ... Read More