Tag: 1859

Tayna mezi njihet në këtë foto nga e kaluara

31/12/2019

18:59 | 31 Dhjetor 2019 18:59 | 31 Dhjetor 2019 U publikua një foto e vjetër e Taynës dhe vështirë se mund të njihet. Tayna ... Read More

Vedat Bajrami predikon rezultatin mes Kosovës dhe Anglisë

16/11/2019

18:59 | 16 Nentor 2019 18:59 | 16 Nentor 2019 Sot zhvillohet një ndeshje miqësore mes tifozëve të Anglisë dhe Kosovës. Tifozët të kombëtares dhe ... Read More

A do të dënohet Ronaldo? Juventus merr vendimin për portugezin

11/11/2019

18:59 | 11 Nentor 2019 18:59 | 11 Nentor 2019 Juventus ka marrë vendimin mbi rastin e shumë komentuar të Cristiano Ronaldo. Ronaldo kishte lëshuar ... Read More

E dashura e Leonardo DiCaprios duket tërheqëse teksa pozon në bikini

22/10/2019

18:59 | 22 Tetor 2019 18:59 | 22 Tetor 2019 Camila Morrone duket atraktive teksa pozoi në bikini. E dashura e Leonardo DiCaprios, Camila Morrone ... Read More

Pamje nga aksidenti horror i Marquez – piloti u bë për spital

04/10/2019

18:59 | 4 Tetor 2019 18:59 | 4 Tetor 2019  Marc Marquez ka pësuar një aksident të rëndë në garën e fundit. Përgatitjet për garën ... Read More

Këngëtarja e njohur amerikane humb 45 kg pas lindjes së foshnjës

26/09/2019

18:59 | 26 Shtator 2019 18:59 | 26 Shtator 2019 Jessica Simpson ka zbuluar se si humbi 45 kilogramë pas lindjes. Jessica Simpson humbi 45 ... Read More

Barcelona e interesuar për Fabian

23/09/2019

18:59 | 23 Shtator 2019 18:59 | 23 Shtator 2019 Skuadra e Barcelonës ka shfaqur interesim për talentin spanjoll, Fabian Ruiz. Ylli i Napoli, Fabian ... Read More

Rita merr gjithë vëmendjen me paraqitjen e fundit, kështu s’e keni parë asnjëherë

19/09/2019

18:59 | 19 Shtator 2019 18:59 | 19 Shtator 2019 Rita Ora dukej krejt ndryshe në paraqitjen e fundit. Rita Ora është shumë aktive në ... Read More

Kejvina vishet shkurt, të gjithë sytë në këtë pjesë të trupit

12/09/2019

18:59 | 12 Shtator 2019 18:59 | 12 Shtator 2019 Kejvina Kthella solli sërish fotografi atraktive në Instagram. Kejvina Kthella ka ndarë me ndjekësit një ... Read More

Çfarë po ndodh në Angli? Tjetër lojtar i Premierligës merr kërcënime

09/09/2019

18:59 | 9 Shtator 2019 18:59 | 9 Shtator 2019 Ngjarje të pazakonta po ndodhin në Angli, me futbollistët e Premierligës. Fillimisht, disa persona të ... Read More

Myles vazhdon kontratën me Prishtinën

31/08/2019

18:59 | 31 Gusht 2019 18:59 | 31 Gusht 2019 Skuadra e Prishtinës në basketboll, ka vazhduar bashkëpunimin me fundorin Divine Myles. Myles duet se ... Read More

‘The Rock’ flet për herë të parë pas martesës së pa pritshme

25/08/2019

18:59 | 25 Gusht 2019 18:59 | 25 Gusht 2019 Javën që lamW pas Dwayne Johnson i kishte dhënë fund beqarisë. Dwayne Johnson ka mbetur ... Read More