Tag: 1900

Tirana është gati për debutimin në Champions, ja formacioni i zgjedhur nga Emanuel Egbo

19/08/2020

Numërimi mbrapsht ka nisur. Në orën 19;00 Tirana zbret në fushën e lojës për ndeshjen e parë në Champions League. Kampionët shqiptarë luajnë në transfertë ... Read More

Dua Lipa ndarë një moment intim me të dashurin

28/12/2019

19:00 | 28 Dhjetor 2019 19:00 | 28 Dhjetor 2019 Lidhja e Anwarit dhe Duas vazhdon të komentohet në mediat rozë. Që nga momenti kur ... Read More

Renditja e finalistëve në ‘Festivalin e këngës’

23/12/2019

19:00 | 23 Dhjetor 2019 19:00 | 23 Dhjetor 2019 Mbrëmë në Pallatin e Kongreseve në Tiranë, është mbajtur nata finale e Festivalit të RTSh-së. ... Read More

Valverde: Nuk ka ndeshje të vëshitra, Messi ‘rrëmbeu’ lojën

21/12/2019

19:00 | 21 Dhjetor 2019 19:00 | 21 Dhjetor 2019 Ernesto Valverde ka dhënë komentet e tij pas fitores së Barcelonës ndaj Alaves. Barcelona shënoi ... Read More

Lampard optimist për ndeshjen me Bayernin

17/12/2019

19:00 | 12/17/2019 Frank Lampard ka folur për Ligën e Kampionëve, veçanërisht për ndeshjen ndaj Bayernit në kuadër të 1/16 të Ligës së Kampionëve. Shorti ... Read More

Willian konfirmon të ardhmen

12/12/2019

19:00 | 12 Dhjetor 2019 19:00 | 12 Dhjetor 2019 Mesfushori i Chelsea, Willian ka konfirmuar se është në bisedime me klubin për një kontratë ... Read More

Ndeshje mjaft interesante në natën e sontme në Ligën e Kampionëve

27/11/2019

Ndeshjet më interesante priten të jenë, Barcelona-Dortmund dhe Liverpool-Napoli. Në ora 19:00 do të zhvillohen dy ndeshje, Valencia do të pres në shtëpi Chelsean dhe ... Read More

Publikohet “Doja” nga Flori Mumajesi dhe Arilena Ara

19/11/2019

19:00 | 19 Nentor 2019 19:00 | 19 Nentor 2019 Flori dhe Arilena e kanë lansuar projektin e përbashkët muzikor. Flori Mumajesi dhe Arilena Ara ... Read More

Baby G befason me veprim e ndërmarrë ndaj Kidës

11/11/2019

19:00 | 11 Nentor 2019 19:00 | 11 Nentor 2019 Ky veprim nuk ishte pritur nga Baby G. Baby G pas ndarjes nga kompania ‘On ... Read More

Hudson-Odoi zbulon arsyen pse qëndroi te Chelsea

10/11/2019

19:00 | 10 Nentor 2019 19:00 | 10 Nentor 2019 Sulmuesi i Chelseas, Callum Hudson-Odoi ka pranuar se ka qëndruar këtë sezon te klubi anglez ... Read More

Barcelona do të fillojë bisedimet me Ter Stegen – synohet rinovimi

09/11/2019

19:00 | 9 Nentor 2019 19:00 | 9 Nentor 2019 Barcelona po synon që të blindojë portierin e parë të skuadrës, Marc Andre Ter – ... Read More

Fero premton: Pas klipit të parë çdo dy javë ka këngë të re

07/10/2019

19:00 | 7 Tetor 2019 19:00 | 7 Tetor 2019 Fero vjen me një super lajm për fansat e tij. Mungesa e Feros për gjatë ... Read More