Tag: 1903

Albërije Hadërgjonaj me forma të përkryera trupore, kështu duket në bikini

05/01/2020

19:03 | 5 Janar 2020 19:03 | 5 Janar 2020 Albërije Hadërgjonaj ka publikuar foto në bikini. Ani pse nënë dhe në moshë, këngëtarja Albërije ... Read More

A do të luajë kundër Gjibraltarit? Përgjigje epike nga Rashkaj

09/10/2019

19:03 | 9 Tetor 2019 19:03 | 9 Tetor 2019 Anel Rashkaj ka treguar edhe një herë shembull përkushtimi për ekipin kombëtar të Kosovës. Lojtari ... Read More

Modelja amerikane ‘ngrit’ temperaturat e veshur në rroba-banjo

27/09/2019

19:03 | 27 Shtator 2019 19:03 | 27 Shtator 2019 Kinsey Wolanski u shfaq tërheqëse në paraqitjen e fundit. Kinsey Wolanski ka ndarë me ndjekësit ... Read More

52 të lënduar, Geti ‘tallet’ me tërmetin

21/09/2019

19:03 | 21 Shtator 2019 19:03 | 21 Shtator 2019 Pesë persona kanë mbetur të lënduar nga tërmeti i sotëm në Shqipëri. Sot, Shqipëria u ... Read More

Pesë të lënduar, Geti ‘tallet’ me tërmetin

21/09/2019

19:03 | 21 Shtator 2019 19:03 | 21 Shtator 2019 Pesë persona kanë mbetur të lënduar nga tërmeti i sotëm në Shqipëri. Sot, Shqipëria u ... Read More

Marina Vjollca shkëlqen e tëra në të bardha

20/09/2019

19:03 | 20 Shtator 2019 19:03 | 20 Shtator 2019 Marina Vjollca duket mahnitëse në fotografitë e fundit. Marina Vjollca ka ndarë me ndjekësit disa ... Read More

Icardi nuk transferohet te Monaco

19/08/2019

19:03 | 19 Gusht 2019 19:03 | 19 Gusht 2019 Mauro Icardi deri në fund të afatit kalimtar do të largohet nga Inter, por jo ... Read More

ZYRTARE: Roma blindon edhe një talent

15/08/2019

19:03 | 15 Gusht 2019 19:03 | 15 Gusht 2019 Cengiz Under ka nënshkruar zyrtarisht një kontratë të re me Romën deri në vitin 2023. ... Read More

Rina dhe Blake publikojnë me videoklip këngën “Jumanji”

28/06/2019

19:03 | 28 Qershor 2019 19:03 | 28 Qershor 2019 Rina dhe Blake sapo kanë publikuar këngën e re. Rina Balaj dhe reperi Blake kanë ... Read More

ZYRTARE: Ryan Babel bëhet me skuadër të re

28/06/2019

19:03 | 28 Qershor 2019 19:03 | 28 Qershor 2019 Ryan Babel do të vazhdojë karrierën në Turqi te Galatasaray. Sulmuesi holandez që sezonin e ... Read More

UEFA po heton sjelljet raciste të tifozëve të Bullgarisë kundër Kosovës

13/06/2019

19:03 | 13 Qershor 2019 19:03 | 13 Qershor 2019 Komisioni Disiplinor i UEFA-s ka hapur rast kundër Bullgarisë për sjelljet raciste të tifozëve në ... Read More

E rëndë: Zeneli do të mungojë shumë më shumë se sa u mendua

08/06/2019

19:03 | 8 Qershor 2019 19:03 | 8 Qershor 2019 Lajme aspak të mira vijnë rreth lëndimit të Arbër Zenelit. Anësori i Reimes, i cili ... Read More