Tag: 1915

Buraku dhe Grupi Fama publikojnë këngën “Paska qenë kismet”

17/10/2019

19:15 | 17 Tetor 2019 19:15 | 17 Tetor 2019 Buraku dhe Grupi Fama kanë publikuar këngën e re. Buraku dhe Grupi Fama sapo kanë ... Read More

Gundogan: Qysh tani presim vetëm për gabimet e Liverpool

07/10/2019

19:15 | 7 Tetor 2019 19:15 | 7 Tetor 2019 Ilkay Gundogan është i mërzitur me rezultatet e fundit të Man City, të cilat e ... Read More

Fatlume Popovci: Jam e martuar tash e 11 vite, kam një djalë

20/09/2019

19:15 | 20 Shtator 2019 19:15 | 20 Shtator 2019 Fatlume Popovci ka rrëfyer shumëçka nga jeta private. Fatlume Popovci ishte e ftuar sonte (e ... Read More

Hudson Odoi arrin marrëveshje të re me Chelsea

19/09/2019

19:15 | 19 Shtator 2019 19:15 | 19 Shtator 2019 Chelsea duket se ka bërë një punë të mirë me talentin premtues, Callum Hudson Odoi. ... Read More

Enca ‘thyhet’ në mes për poza provokuese: Bisha po mbushet energji për një super-vit

12/09/2019

19:15 | 09/12/2019 Enca Haxhia u shfaq përvëluese në fotografitë e fundit. Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit fotografi atraktive nga pushimet në Turqi, shkruan ... Read More

KB Peja me komunikatë zyrtare pas rikthimit në Superligë

09/09/2019

19:15 | 9 Shtator 2019 19:15 | 9 Shtator 2019 Klubi i basketbollit Peja, ka marrë një lajm jashtëzakonisht të mirë nga FBK gjatë ditës ... Read More

Mimoza Shkodra vjen më në formë se kurrë në paraqitjen e fundit

06/09/2019

19:15 | 6 Shtator 2019 19:15 | 6 Shtator 2019 Mimoza Shkodra shfaqi linjat trupore në fotografinë e fundit. Mimoza Shkodra është goxha aktive në ... Read More

Pensionohet John Obi Mikel

18/07/2019

19:15 | 18 Korrik 2019 19:15 | 18 Korrik 2019 Ish lojtari i Chelsea, John Obi Mikel, ka marrë një vendim mjaft të rëndësishëm në ... Read More

Adebayor mund të rikthehet në Premierligë, dy skuadra kërkojnë shërbimet e tij

22/06/2019

19:15 | 22 Qershor 2019 19:15 | 22 Qershor 2019 Ish ylli i Arsenal, Manchester City dhe Tottenham Hotspur, Emmanuel Adebayor, mund të rikthehet në ... Read More

Kim Kardashian fotografohet nga paparacët në plazhet e Kosta Rikës

20/06/2019

19:15 | 20 Qershor 2019 19:15 | 20 Qershor 2019 Kim Kardashian ka shfaqur linjat trupore në bikini të vogla teksa po pushon bashkë me ... Read More

Çfarë po ndodh me çiftin, këngëtari i njohur pendohet për martesën

19/06/2019

19:15 | 19 Qershor 2019 19:15 | 19 Qershor 2019 Këngëtari i njohur është penduar për martesën. Në shtator të vitit të kaluar Justin Bieber ... Read More

Fansi tenton ta puthë me zor këngëtaren e njohur

03/06/2019

19:15 | 3 Qershor 2019 19:15 | 3 Qershor 2019 Miley Cyrus përjetoi një moment të sikletshëm gjatë shëtitjes në Barcelonë. Miley Cyrus dhe aktori ... Read More