Tag: 1936

Mc Kresha dhe Lyrical Son, pjesë e “Sunny Hill”

11/07/2019

19:36 | 11 Korrik 2019 19:36 | 11 Korrik 2019 Është konfirmuar pjesëmarrja e dyshes, Mc Kresha dhe Lyrical Son në festivalin “Sunny Hill”. Festivali ... Read More

Nuk ka më dyshime për lidhjen me Duan , Anwar bën veprimin e radhës

07/07/2019

19:36 | 7 Korrik 2019 19:36 | 7 Korrik 2019 Dua Lipa dhe Anwar Hadid janë çifti më i ri në shoubiz. Dua Lipa dhe ... Read More

Lluni flet për herë të parë për jetën private

29/06/2019

19:36 | 29 Qershor 2019 19:36 | 29 Qershor 2019 Lluni ka treguar se është në lidhje dashurie. Lluni është nga ata artistët që është ... Read More

Historia e veçantë e Diego Armando Maradonas, kokaina – dashuria e tij e vetme

16/06/2019

19:36 | 16 Qershor 2019 19:36 | 16 Qershor 2019 Diego Armando Maradona dhe kokaina shkojnë së bashku si qershia mbi tortë. Tashmë nuk është ... Read More

Bashkëshortja e Granit Xhakës e pranishme në tribuna për ‘Lojën e yjeve’

15/06/2019

19:36 | 15 Qershor 2019 19:36 | 15 Qershor 2019 Edhe Leonita Xhaka është në tribuna për ‘Lojën e yjeve’. Sot në stadiumin Fadil Vokrri ... Read More

Szczesny vuan largimin e Allegrit: Ishte perfekt për Juventusin

20/05/2019

19:36 | 20 Maj 2019 19:36 | 20 Maj 2019 Portieri i Juventus duket se po e vuan largimin e Massimiliano Allegrit nga skuadra. Ish ... Read More

Të pasmet e Demi Rose po “çmendin” rrjetin

13/05/2019

19:36 | 13 Maj 2019 19:36 | 13 Maj 2019 Demi Rose nuk i kursen aspak imazhet provokuese. Demi Rose nuk rresht së provokuari sa ... Read More

Nga Verratti të Insigne: Nëntë lojtarët që shkëlqyen te Pescara dhe ju mund të mos e keni ditur

07/01/2019

Kur dikush mendon për futbollin italian, ermi i Delfino Pescara 1936 mund mos t’i shkojë në mendje, sepse kampionati elitar italian dominohet zakonisht nga Juventusi, ... Read More