Tag: 1936

Formacionet zyrtare: Gjibraltar – Zvicër

18/11/2019

19:36 | 18 Nentor 2019 19:36 | 18 Nentor 2019 Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Gjibraltar – Zvicër. Zvicra luan në udhëtim, në ndeshjen ... Read More

Bardhi në stilin e Leo Messit, shënon gol të bukur për Levanten

30/10/2019

19:36 | 30 Tetor 2019 19:36 | 30 Tetor 2019 Enis Bardhi ka shënuar një gol të bukur për t’i dhuruar epërsinë Levantes në përballjen ... Read More

Pas gati dy vitesh pauzë nga muzika, rikthehet këngëtarja shqiptare

22/10/2019

19:36 | 22 Tetor 2019 19:36 | 22 Tetor 2019 Me siguri të gjithë i kujtoni disa nga këngët e saj të publikuara deri para ... Read More

Formacionet zyrtare: Itali – Greqi

12/10/2019

19:36 | 12 Tetor 2019 19:36 | 12 Tetor 2019 Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Itali – Greqi. Kombëtarja e Italisë është në kërkim ... Read More

ZYRTARE: Milan shkarkon trajnerin

08/10/2019

19:36 | 8 Tetor 2019 19:36 | 8 Tetor 2019 Marco Giampaolo nuk është më trajner i Milanit. Skuadra e Milanit përmes një njoftimi ka ... Read More

Gjibraltari publikon listën Anti-Kosovë

05/10/2019

19:36 | 10/05/2019 Është publikuar lista e Kombëtares së Gjibraltarit, që do të udhëtojë në Kosovë. Një nga dy ndeshjet e tetorit, Kosova do ta ... Read More

Muriqi startues në sfidën Bayern Munich – Fenerbahce

30/07/2019

19:36 | 30 Korrik 2019 19:36 | 30 Korrik 2019 Vedat Muriqi do të startojë nga minuta e parë për Fenerbahcen në ndeshjen e vlefshme ... Read More

Mc Kresha dhe Lyrical Son, pjesë e “Sunny Hill”

11/07/2019

19:36 | 11 Korrik 2019 19:36 | 11 Korrik 2019 Është konfirmuar pjesëmarrja e dyshes, Mc Kresha dhe Lyrical Son në festivalin “Sunny Hill”. Festivali ... Read More

Nuk ka më dyshime për lidhjen me Duan , Anwar bën veprimin e radhës

07/07/2019

19:36 | 7 Korrik 2019 19:36 | 7 Korrik 2019 Dua Lipa dhe Anwar Hadid janë çifti më i ri në shoubiz. Dua Lipa dhe ... Read More

Lluni flet për herë të parë për jetën private

29/06/2019

19:36 | 29 Qershor 2019 19:36 | 29 Qershor 2019 Lluni ka treguar se është në lidhje dashurie. Lluni është nga ata artistët që është ... Read More

Historia e veçantë e Diego Armando Maradonas, kokaina – dashuria e tij e vetme

16/06/2019

19:36 | 16 Qershor 2019 19:36 | 16 Qershor 2019 Diego Armando Maradona dhe kokaina shkojnë së bashku si qershia mbi tortë. Tashmë nuk është ... Read More

Bashkëshortja e Granit Xhakës e pranishme në tribuna për ‘Lojën e yjeve’

15/06/2019

19:36 | 15 Qershor 2019 19:36 | 15 Qershor 2019 Edhe Leonita Xhaka është në tribuna për ‘Lojën e yjeve’. Sot në stadiumin Fadil Vokrri ... Read More